Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

kod dostępu

olha_levytskarevutska
2023-11-02
07:06
kod dostępu
Dzień dobry,
Kupiłam podręcznik "KPKP 2". Wprowadzam kod dostępu do pobrania nagrań z zeszytu ćwiczeń i jest wyświetlana wiadomość, że kod dostępu jest błędny. Co mam zrobić?
mgieniec
mgieniec
2023-11-02
08:32
Dzień dobry,

Dziękujemy za wiadomość.
Kod z podręcznika "POLSKI krok po kroku 2" daje dostęp wyłącznie do e-coursebooka i nagrań tej konkretnej książki. Te nagrania może Pani pobrać tutaj: https://e-polish.eu/lektor/#biblioteka/do-pobrania/polski_krok_po_kroku_2

Natomiast gdyby chciała Pani mieć dostęp do pobierania nagrań z "Zeszytu ćwiczeń 2", konieczne będzie wprowadzenie na koncie kodu z papierowej wersji tego "Zeszytu ćwiczeń" albo zakupienie go w formie e-coursebooka.

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam serdecznie
Magdalena Gieniec
magdalena.gieniec@glossa.pl
olha_levytskarevutska
2023-11-09
07:41
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Właśnie prodlem polega na tym, że wprowadzam kod z papierowej wersji zeszytu i wyśsietlana jest wiadomość , że kod jest błędny
mgieniec
mgieniec
2023-11-09
08:46
Pani Olho,
Czy w takim razie mogłaby Pani przesłać mi zdjęcie tego kodu? Zweryfikuję go w naszym systemie i sprawdzę, w czym może leżeć problem.

Pozdrawiam serdecznie
Magdalena Gieniec
magdalena.gieniec@glossa.pl
Antonio w szkole języka polskiego
Antonio
Bruksela (Belgia)

Próbowałem uczyć się kilku języków online, ale szybko się zniechęcałem, bo albo kurs był za bardzo komunikacyjny, albo też za bardzo ‘tradycyjny’. Polskiego nie miałem możliwości uczyć się inaczej jak tylko online, więc bez przekonania, ale zarejestrowałem się na kurs na e-polish.eu. Ku mojemu zdziwieniu, tutaj po raz pierwszy spotykam się z kursem, gdzie metodzie komunikacyjnej towarzyszy rzetelny komentarz gramatyczny. Na początku kursu sięgałem do niego dość często, teraz przekonałem się że materiał jest tak fantastycznie przygotowany, iż jest to zbędne. Faktycznie uczę się teraz czysto komunikacyjnie!

więcej

Avez-vous des questions? Complétez le formulaire ou téléphonez - nous +48 12 352-12-09.