Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

KOD DOSTEPU

theChabrus
theChabrus
2023-12-01
20:41
KOD DOSTEPU
Otrzymalam dzisiaj książkę " Krok po kroku " junior 1 i w momencie wpisywania kodu dostepu pojawiła mi sie informacja,że kod jest błedny. Jednak dostep do strony zostal aktywowany. Kiedy chciałam zagladnąć do materiałów zeszytu ćwiczeń, czy materiałów do pobrania ,po wpisaniu kodu ponownie wyskoczyła informacja o błędnym kodzie i nie moge skorzystać z materiałów. Prosze o podpowiedź ,gdzie może tkwić problem?
sryczkowska
sryczkowska
2023-12-04
09:21
Pani Anno,

dziękuję za przesłane zapytanie.

Wpisany kod poprawnie aktywował dostęp do e-coursebooka POLSKI krok po kroku junior 1 (oraz przedłużył abonament nauczyciela o kolejne 6 miesięcy). W ramach e-coursebooka dostęp daje możliwość korzystania tylko z treści danej książki, czyli podręcznika do Juniora 1.

Jeśli chciałaby Pani korzystać z ćwiczeń do książki Zeszyt Ćwiczeń junior 1 to musiałaby Pani wykupić osobno do niego dostęp. I tu są 2 opcje bo można albo kupić książkę papierową tutaj https://e-polish.eu/sklep/zeszyt_cwiczen_junior_1 albo e-coursebook tutaj https://e-polish.eu/sklep/e-coursebook_ZCJ1 Niezależnie co Pani zakupi otrzyma Pani dostęp do e-coursebooka Zeszyt Ćwiczeń junior 1 (oraz przedłużenie abonamentu nauczyciela na 6 miesięcy).

W przypadku dodatkowych pytań proszę o wiadomość mailową.

Pozdrawiam
Sylwia Ryczkowska-Blasi
sylwia.ryczkowska-blasi@glossa.pl
theChabrus
theChabrus
2023-12-05
19:59
Dziękuję bardzo,za wyczerpująca odpowiedź. Widoczne coś źle zrozumiałam. Zatem będę postępowała wg Pani instrukcji.
Pozdrawiam serddecznie!
A.Czubak
opinia o kursie języka polskiego Ben
Ben
Huston (USA)

Zdecydowałem się uczyć polskiego przy pomocy e-polish.eu nie bez wątpliwości. Teraz jednak – po dwóch miesiącach nauki – przyznaję była to dobra decyzja. Mając ograniczony czas na naukę program ten daje mi pełną elastyczność. Polecam wszystkim zainteresowanym językiem polskim!

más

¿Tienes preguntas? Cumplimenta el formulario o llámanos +48 12 352-12-09.