Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

Kod dostępu

mojeuczennice
2023-10-16
18:37
Kod dostępu
Dzień dobry, jaki uzyskać kod dostępu do materiałów?
sryczkowska
2023-10-17
08:15
Dzień dobry,

dziękujemy za kontakt. Jeżeli Pani jako lektorka chciałaby uzyskać dostęp do naszych e-coursebooków na swoim indywidualnym koncie na platformie to proszę aktywować kod z książki z serii "POLSKI krok po kroku" lub zakupić je bezpośrednio w naszym sklepie https://e-polish.eu/e-coursebooki-e-booki-polski-dla-obcokrajowcow
Dodatkowo aktywowanie kodów z książek przedłuża abonament nauczyciela (uwaga kod z książek z serii ''CZYTAJ krok po kroku'' daje dostęp tylko do nagrań).

Jeśli natomiast zależy Pani na samym abonamencie nauczyciela (a tutaj jest dostęp do wszystkich ćwiczeń z podręczników papierowych POLSKI krok po kroku 1, POLSKI krok po kroku 2, POLSKI krok po kroku - junior 1 i POLSKI krok po kroku - junior 2 oraz dodatkowych ćwiczeń alternatywnych uporządkowanych chronologicznie w katalogach i zgrupowane w poszczególnych lekcjach/rozdziałach) to proszę albo zakupić/aktywować e-coursebook (jak wyżej) albo zakupić abonament nauczyciela na okres 12 miesięcy w cenie 140 PLN.

W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt mailowy.

Pozdrawiam
Sylwia Ryczkowska-Blasi
sylwia.ryczkowska-blasi@glossa.pl
mojeuczennice
2023-10-17
13:29
Dziękuję
Nauka polskiego Rosa
Rosa
Barcelona (Hiszpania)

To rzeczywiście działa! Świetna jest także konwencja kursu - coraz bardziej wciągam się w akcję i zaprzyjaźniam z bohaterami, a przy okazji wydaje mi się, że coraz lepiej rozumiem i mówię po polsku. Mój nauczyciel polskiego także jest zaskoczony moimi postępami ;-)

más

¿Tienes preguntas? Cumplimenta el formulario o llámanos +48 12 352-12-09.