Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

KOD DOSTEPU

theChabrus
theChabrus
2023-12-01
20:41
KOD DOSTEPU
Otrzymalam dzisiaj książkę " Krok po kroku " junior 1 i w momencie wpisywania kodu dostepu pojawiła mi sie informacja,że kod jest błedny. Jednak dostep do strony zostal aktywowany. Kiedy chciałam zagladnąć do materiałów zeszytu ćwiczeń, czy materiałów do pobrania ,po wpisaniu kodu ponownie wyskoczyła informacja o błędnym kodzie i nie moge skorzystać z materiałów. Prosze o podpowiedź ,gdzie może tkwić problem?
sryczkowska
sryczkowska
2023-12-04
09:21
Pani Anno,

dziękuję za przesłane zapytanie.

Wpisany kod poprawnie aktywował dostęp do e-coursebooka POLSKI krok po kroku junior 1 (oraz przedłużył abonament nauczyciela o kolejne 6 miesięcy). W ramach e-coursebooka dostęp daje możliwość korzystania tylko z treści danej książki, czyli podręcznika do Juniora 1.

Jeśli chciałaby Pani korzystać z ćwiczeń do książki Zeszyt Ćwiczeń junior 1 to musiałaby Pani wykupić osobno do niego dostęp. I tu są 2 opcje bo można albo kupić książkę papierową tutaj https://e-polish.eu/sklep/zeszyt_cwiczen_junior_1 albo e-coursebook tutaj https://e-polish.eu/sklep/e-coursebook_ZCJ1 Niezależnie co Pani zakupi otrzyma Pani dostęp do e-coursebooka Zeszyt Ćwiczeń junior 1 (oraz przedłużenie abonamentu nauczyciela na 6 miesięcy).

W przypadku dodatkowych pytań proszę o wiadomość mailową.

Pozdrawiam
Sylwia Ryczkowska-Blasi
sylwia.ryczkowska-blasi@glossa.pl
theChabrus
theChabrus
2023-12-05
19:59
Dziękuję bardzo,za wyczerpująca odpowiedź. Widoczne coś źle zrozumiałam. Zatem będę postępowała wg Pani instrukcji.
Pozdrawiam serddecznie!
A.Czubak
Polish lessons wg Elisabeth
Elisabeth
London (Wielka Brytania)

Gratuluję – świetnie zrealizowanego portalu! Bardzo podoba mi się sposób wprowadzania materiału i to wyłącznie przy użyciu języka polskiego. Na początku myślałam, że bez użycia angielskiego niczego się nie nauczę, ale to faktycznie działa! Oczywiście korzystam z komentarzy gramatycznych po angielsku, ale to raczej dla upewnienia się, czy wszystko dobrze rozumiem. Dialogów, nagrań oraz ćwiczeń opcjonalnych jest tak dużo, iż nie sposób czegoś nie zrozumieć.

Читай далі

Маєш питання? Заповни форму нижче або зателефонуй +48 12 352-12-09.