Forum e-polish.eu dla nauczycieli
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

kod dostępu

olha_levytskarevutska
2023-11-02
07:06
kod dostępu
Dzień dobry,
Kupiłam podręcznik "KPKP 2". Wprowadzam kod dostępu do pobrania nagrań z zeszytu ćwiczeń i jest wyświetlana wiadomość, że kod dostępu jest błędny. Co mam zrobić?
mgieniec
mgieniec
2023-11-02
08:32
Dzień dobry,

Dziękujemy za wiadomość.
Kod z podręcznika "POLSKI krok po kroku 2" daje dostęp wyłącznie do e-coursebooka i nagrań tej konkretnej książki. Te nagrania może Pani pobrać tutaj: https://e-polish.eu/lektor/#biblioteka/do-pobrania/polski_krok_po_kroku_2

Natomiast gdyby chciała Pani mieć dostęp do pobierania nagrań z "Zeszytu ćwiczeń 2", konieczne będzie wprowadzenie na koncie kodu z papierowej wersji tego "Zeszytu ćwiczeń" albo zakupienie go w formie e-coursebooka.

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam serdecznie
Magdalena Gieniec
magdalena.gieniec@glossa.pl
olha_levytskarevutska
2023-11-09
07:41
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Właśnie prodlem polega na tym, że wprowadzam kod z papierowej wersji zeszytu i wyśsietlana jest wiadomość , że kod jest błędny
mgieniec
mgieniec
2023-11-09
08:46
Pani Olho,
Czy w takim razie mogłaby Pani przesłać mi zdjęcie tego kodu? Zweryfikuję go w naszym systemie i sprawdzę, w czym może leżeć problem.

Pozdrawiam serdecznie
Magdalena Gieniec
magdalena.gieniec@glossa.pl
Satoshi w szkole języka polskiego
Satoshi
Nagasaki (Japonia)

Jestem zaskoczony możliwościami, jakie daje ten kurs. Uczyłem się przy pomocy programów komputerowych angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego i nie spodziewałbym się, iż powstanie program do nauki języka polskiego w wielu kwestiach przewyższający tamte programy. Choć uczę się dopiero od miesiąca jestem pewny, że wkrótce będę mówił po polsku!

więcej

Masz pytania? Wypełnij formularz lub zadzwoń +48 12 352-12-09.