Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

dodanie funkcjonalności do nowej wersji platformy

natka
natka
2022-12-19
18:34
dodanie funkcjonalności do nowej wersji platformy
Skoro stara wersja platformy ma zostać wyłączona, może rozważyliby Państwo dodanie do nowej wersji dwóch funkcjonalności ze starej? Chodzi mi o folder testów "zadane według grup" (tego brakuje mi najbardziej) i możliwość przeszukiwania TYLKO stworzonych przeze mnie materiałów. Teraz mogę wyszukiwać we wszystkich kategoriach, ale bardzo brakuje wyszukiwania tylko w moich materiałach. Teraz, żeby znaleźć ćwiczenie, które sama sobie napisałam, muszę przewinąć w przeglądarce 30 linii ćwiczeń z platformy i testów. Brakuje bardziej precyzyjnego wyszukiwania, żeby nie trzeba było patrzeć na wszystkie zasoby, bo to bardzo wydłuża czas poszukiwań, a tylko zajrzeć do konkretnego folderu.
sryczkowska
sryczkowska
2022-12-20
09:31
Pani Natalio,

dziękuję za wiadomość.
Jeżeli chodzi o folder "zadane według grup" to może Pani wyszukać testy wchodząc na daną grupę czyli SZKOŁA / studenci – grupy. Następnie klikając na daną grupę znajdzie Pani wszystkie zadane testy online w pod-zakładce ''testy''.
Co do możliwości przeszukiwania TYLKO stworzonych przeze mnie materiałów to te elementy znajdują się w folderze BIURKO. W nim są pod-foldery gdzie znajdują się wszystkie stworzone przez Panią materiały.

Jeżeli ma Pani jakieś dodatkowe lub uzupełniające sugestie co do powyższego to bardzo proszę o kontakt mailowy.

Pozdrawiam serdecznie

Sylwia Ryczkowska-Blasi
sylwia.ryczkowska-blasi@glossa.pl
Antonio w szkole języka polskiego
Antonio
Bruksela (Belgia)

Próbowałem uczyć się kilku języków online, ale szybko się zniechęcałem, bo albo kurs był za bardzo komunikacyjny, albo też za bardzo ‘tradycyjny’. Polskiego nie miałem możliwości uczyć się inaczej jak tylko online, więc bez przekonania, ale zarejestrowałem się na kurs na e-polish.eu. Ku mojemu zdziwieniu, tutaj po raz pierwszy spotykam się z kursem, gdzie metodzie komunikacyjnej towarzyszy rzetelny komentarz gramatyczny. Na początku kursu sięgałem do niego dość często, teraz przekonałem się że materiał jest tak fantastycznie przygotowany, iż jest to zbędne. Faktycznie uczę się teraz czysto komunikacyjnie!

Читай дальше

Есть вопросы? Заполни форму ниже или позвони +48 12 352-12-09.