Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

dodanie funkcjonalności do nowej wersji platformy

natka
natka
2022-12-19
18:34
dodanie funkcjonalności do nowej wersji platformy
Skoro stara wersja platformy ma zostać wyłączona, może rozważyliby Państwo dodanie do nowej wersji dwóch funkcjonalności ze starej? Chodzi mi o folder testów "zadane według grup" (tego brakuje mi najbardziej) i możliwość przeszukiwania TYLKO stworzonych przeze mnie materiałów. Teraz mogę wyszukiwać we wszystkich kategoriach, ale bardzo brakuje wyszukiwania tylko w moich materiałach. Teraz, żeby znaleźć ćwiczenie, które sama sobie napisałam, muszę przewinąć w przeglądarce 30 linii ćwiczeń z platformy i testów. Brakuje bardziej precyzyjnego wyszukiwania, żeby nie trzeba było patrzeć na wszystkie zasoby, bo to bardzo wydłuża czas poszukiwań, a tylko zajrzeć do konkretnego folderu.
sryczkowska
sryczkowska
2022-12-20
09:31
Pani Natalio,

dziękuję za wiadomość.
Jeżeli chodzi o folder "zadane według grup" to może Pani wyszukać testy wchodząc na daną grupę czyli SZKOŁA / studenci – grupy. Następnie klikając na daną grupę znajdzie Pani wszystkie zadane testy online w pod-zakładce ''testy''.
Co do możliwości przeszukiwania TYLKO stworzonych przeze mnie materiałów to te elementy znajdują się w folderze BIURKO. W nim są pod-foldery gdzie znajdują się wszystkie stworzone przez Panią materiały.

Jeżeli ma Pani jakieś dodatkowe lub uzupełniające sugestie co do powyższego to bardzo proszę o kontakt mailowy.

Pozdrawiam serdecznie

Sylwia Ryczkowska-Blasi
sylwia.ryczkowska-blasi@glossa.pl
Nauka polskiego Christian
Christian
Dresden (Niemcy)

Doskonały kurs do nauki języka polskiego. Jestem zaskoczony tak dużym bogactwem dostępnych ćwiczeń do każdego z poruszanych w kursie tematów. Dzięki temu nawet trudne tematy stają się jasne i moje umiejętności rozumienia i używania polskiego są na coraz wyższym poziomie.

más

¿Tienes preguntas? Cumplimenta el formulario o llámanos +48 12 352-12-09.