Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

dodanie funkcjonalności do nowej wersji platformy

natka
natka
2022-12-19
18:34
dodanie funkcjonalności do nowej wersji platformy
Skoro stara wersja platformy ma zostać wyłączona, może rozważyliby Państwo dodanie do nowej wersji dwóch funkcjonalności ze starej? Chodzi mi o folder testów "zadane według grup" (tego brakuje mi najbardziej) i możliwość przeszukiwania TYLKO stworzonych przeze mnie materiałów. Teraz mogę wyszukiwać we wszystkich kategoriach, ale bardzo brakuje wyszukiwania tylko w moich materiałach. Teraz, żeby znaleźć ćwiczenie, które sama sobie napisałam, muszę przewinąć w przeglądarce 30 linii ćwiczeń z platformy i testów. Brakuje bardziej precyzyjnego wyszukiwania, żeby nie trzeba było patrzeć na wszystkie zasoby, bo to bardzo wydłuża czas poszukiwań, a tylko zajrzeć do konkretnego folderu.
sryczkowska
2022-12-20
09:31
Pani Natalio,

dziękuję za wiadomość.
Jeżeli chodzi o folder "zadane według grup" to może Pani wyszukać testy wchodząc na daną grupę czyli SZKOŁA / studenci – grupy. Następnie klikając na daną grupę znajdzie Pani wszystkie zadane testy online w pod-zakładce ''testy''.
Co do możliwości przeszukiwania TYLKO stworzonych przeze mnie materiałów to te elementy znajdują się w folderze BIURKO. W nim są pod-foldery gdzie znajdują się wszystkie stworzone przez Panią materiały.

Jeżeli ma Pani jakieś dodatkowe lub uzupełniające sugestie co do powyższego to bardzo proszę o kontakt mailowy.

Pozdrawiam serdecznie

Sylwia Ryczkowska-Blasi
sylwia.ryczkowska-blasi@glossa.pl
Polish lessons wg Elisabeth
Elisabeth
London (Wielka Brytania)

Gratuluję – świetnie zrealizowanego portalu! Bardzo podoba mi się sposób wprowadzania materiału i to wyłącznie przy użyciu języka polskiego. Na początku myślałam, że bez użycia angielskiego niczego się nie nauczę, ale to faktycznie działa! Oczywiście korzystam z komentarzy gramatycznych po angielsku, ale to raczej dla upewnienia się, czy wszystko dobrze rozumiem. Dialogów, nagrań oraz ćwiczeń opcjonalnych jest tak dużo, iż nie sposób czegoś nie zrozumieć.

Читай далі

Маєш питання? Заповни форму нижче або зателефонуй +48 12 352-12-09.