Demo version of e-polish.eu

Demo version of e-polish.eu
Sign up and check out the free demo version of e-polish.eu

Do you want to check whether the platform e-polish.eu will be useful in your daily work? No problem – sign up and test a large part of the options for free!

The cost of the annual subscription is 29 euros or 120 złotys, that is, the price of a good coffee once a month. It includes access to all the materials and tools offered on e-polish.eu. If you are using the books from the series “POLSKI krok po kroku” (POLISH step by step), you will find a free access code in each of them.

The platform can be used from any computer with internet access. There is no need to install any software. However, we recommend that you use the following browsers: Chrome, Firefox or Opera

Want to learn more? Check out:

Antonio w szkole języka polskiego
Antonio
Bruksela (Belgia)

Próbowałem uczyć się kilku języków online, ale szybko się zniechęcałem, bo albo kurs był za bardzo komunikacyjny, albo też za bardzo ‘tradycyjny’. Polskiego nie miałem możliwości uczyć się inaczej jak tylko online, więc bez przekonania, ale zarejestrowałem się na kurs na e-polish.eu. Ku mojemu zdziwieniu, tutaj po raz pierwszy spotykam się z kursem, gdzie metodzie komunikacyjnej towarzyszy rzetelny komentarz gramatyczny. Na początku kursu sięgałem do niego dość często, teraz przekonałem się że materiał jest tak fantastycznie przygotowany, iż jest to zbędne. Faktycznie uczę się teraz czysto komunikacyjnie!

more

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.