Дискусійний форум польської мови
Dyskutuj z innymi na tematy związane z językiem polskim, tłumaczeniami...

Tablice gramatyczne i Podręcznik nauczyciela

alekon2023
2023-09-18
10:48
Tablice gramatyczne i Podręcznik nauczyciela
Dzień dobry! Kupiłem książkę i zeszyt, zarejestrowałem się - wszystko w porządku. Kupiłem Tablice gramatyczne i Podręcznik nauczyciela - nie wiem, jak je zarejestrować. Nie ma ich w e-podręcznikach.
Z poważaniem,
Tomczuk Oksana.
mgieniec
mgieniec
2023-09-18
11:53
Dzień dobry,

Dziękujemy za wiadomość. Żeby aktywować kod na koncie, wystarczy kliknąć na ikonkę kłódki w prawym górnym rogu ekranu. Tutaj przesyłam instrukcję: https://docs.google.com/document/d/1nyNQ2v1n9GLDgpDXsRKLKGiiQokNmQfaWR05-l0GnBI/

Po aktywowaniu kodu, e-coursebook "Tablic gramatycznych" będzie dostępny pod nazwą "Gramatyka" w folderze "e-coursebooki": https://e-polish.eu/student/#kursy

Natomiast jeśli chodzi o kod z "Podręcznika nauczyciela", nie będzie go Pani mogła aktywować na swoim koncie, ponieważ posiada Pani konto studenta. Podręcznik nauczyciela jest przeznaczony dla nauczycieli języka polskiego, a więc kod z tej książki można aktywować tylko na koncie lektora.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam serdecznie
Magdalena Gieniec
magdalena.gieniec@glossa.pl
Nauka polskiego Rosa
Rosa
Barcelona (Hiszpania)

To rzeczywiście działa! Świetna jest także konwencja kursu - coraz bardziej wciągam się w akcję i zaprzyjaźniam z bohaterami, a przy okazji wydaje mi się, że coraz lepiej rozumiem i mówię po polsku. Mój nauczyciel polskiego także jest zaskoczony moimi postępami ;-)

Читай далі

Маєш питання? Заповни форму нижче або зателефонуй +48 12 352-12-09.