Курс польської мови на рівні A2/B1

POLSKI krok po kroku 2
Курс польської мови на рівні A2/B1

Якщо ти вже знаєш польську на середньому рівні, обери курс "POLSKI krok po kroku 2". Ти розпочнеш з повторення і систематизації найважливіших граматичних і лексичних тем, які пізнав на початкових етапах навчання. Перші два уроки, можливо, здадуться Тобі простими, але ми знаємо, як важливо виключити усі можливі помилки і пропуски в знаннях перед введенням нового матеріалу.

На наступних уроках в практичному комунікаційному контексті будуть впроваджуватись більш складні граматичні теми. Розшириш також свій лексичний діапазон, щоб Твоя польська звучала абсолютно природньо. Численні діалоги і тексти (також автентичні) наблизять Тебе до історії Польщі, її традицій і звичаїв. З кожним уроком Ти відчуватимеш, що можеш порозумітись і спілкуватись на численні теми все більш вільно і невимушено.

Як навчатимешся?

Протягом усього курсу польська мова буде єдиною мовою, яку ти чутимеш і яку вживатимеш. Дивлячись на ілюстрації, а також слухаючи діалоги, Ти вивчатимеш мову природним шляхом - як дитина, котра засвоює мову, слухаючи оточуючих і спостерігаючи за навколишнім світом. З новими словами, фразами і граматичними конструкціями будеш знайомитись в їх природньому контексті і в ретельно спланованій послідовності. Тому з кожним разом не лише все краще розумітимеш і говоритимеш польською, але також думатимеш цією мовою.

Чого навчишся?

Коли закінчиш курс, зможеш:

  • порозумітись у великій кількості розмовних ситуацій
  • вести вільну розмову з носієм польської мови
  • будувати зв'язні висловлювання в усній і письмовій формі на відомі або цікаві для Тебе теми
  • описувати історії, події, а також розповідати про плани та мрії
  • аргументувати і пояснювати свою думку і наміри

Сюжетна лінія курсу

Mami, Angela, Uwe, Tom і Javier приїхали до Кракова з різних куточків світу, щоб вивчати польську мову. У кожного з них своя мотивація, але усі відмінно справляються з навчанням і новими реаліями. Спільно проведений час - навчання, розваги, подорож, взаємопідтримка у важкі моменти - стає початком їх дружби.

Пригоди героїв і сюжетна лінія курсу не дадуть Тобі нудьгувати. Сам не помітиш, як почнеш вільно розмовляти польською мовою!

Рівень курсу

Курс охоплює лексичний і граматичний матеріал, передбачений для рівнів A2/B1.

Зміст курсу

Курс складається з 23 уроків. Навчання може тривати від 120 до 180 годин.

Хочеш дізнатися більше? Переглянь

Satoshi w szkole języka polskiego
Satoshi
Nagasaki (Japonia)

Jestem zaskoczony możliwościami, jakie daje ten kurs. Uczyłem się przy pomocy programów komputerowych angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego i nie spodziewałbym się, iż powstanie program do nauki języka polskiego w wielu kwestiach przewyższający tamte programy. Choć uczę się dopiero od miesiąca jestem pewny, że wkrótce będę mówił po polsku!

Читай далі

Маєш питання? Заповни форму нижче або зателефонуй +48 12 352-12-09.