Курс польської мови на рівні A2/B1

POLSKI krok po kroku 2
Курс польської мови на рівні A2/B1

Якщо ти вже знаєш польську на середньому рівні, обери курс "POLSKI krok po kroku 2". Ти розпочнеш з повторення і систематизації найважливіших граматичних і лексичних тем, які пізнав на початкових етапах навчання. Перші два уроки, можливо, здадуться Тобі простими, але ми знаємо, як важливо виключити усі можливі помилки і пропуски в знаннях перед введенням нового матеріалу.

На наступних уроках в практичному комунікаційному контексті будуть впроваджуватись більш складні граматичні теми. Розшириш також свій лексичний діапазон, щоб Твоя польська звучала абсолютно природньо. Численні діалоги і тексти (також автентичні) наблизять Тебе до історії Польщі, її традицій і звичаїв. З кожним уроком Ти відчуватимеш, що можеш порозумітись і спілкуватись на численні теми все більш вільно і невимушено.

Як навчатимешся?

Протягом усього курсу польська мова буде єдиною мовою, яку ти чутимеш і яку вживатимеш. Дивлячись на ілюстрації, а також слухаючи діалоги, Ти вивчатимеш мову природним шляхом - як дитина, котра засвоює мову, слухаючи оточуючих і спостерігаючи за навколишнім світом. З новими словами, фразами і граматичними конструкціями будеш знайомитись в їх природньому контексті і в ретельно спланованій послідовності. Тому з кожним разом не лише все краще розумітимеш і говоритимеш польською, але також думатимеш цією мовою.

Чого навчишся?

Коли закінчиш курс, зможеш:

  • порозумітись у великій кількості розмовних ситуацій
  • вести вільну розмову з носієм польської мови
  • будувати зв'язні висловлювання в усній і письмовій формі на відомі або цікаві для Тебе теми
  • описувати історії, події, а також розповідати про плани та мрії
  • аргументувати і пояснювати свою думку і наміри

Сюжетна лінія курсу

Mami, Angela, Uwe, Tom і Javier приїхали до Кракова з різних куточків світу, щоб вивчати польську мову. У кожного з них своя мотивація, але усі відмінно справляються з навчанням і новими реаліями. Спільно проведений час - навчання, розваги, подорож, взаємопідтримка у важкі моменти - стає початком їх дружби.

Пригоди героїв і сюжетна лінія курсу не дадуть Тобі нудьгувати. Сам не помітиш, як почнеш вільно розмовляти польською мовою!

Рівень курсу

Курс охоплює лексичний і граматичний матеріал, передбачений для рівнів A2/B1.

Зміст курсу

Курс складається з 23 уроків. Навчання може тривати від 120 до 180 годин.

Хочеш дізнатися більше? Переглянь

Polish lessons wg Elisabeth
Elisabeth
London (Wielka Brytania)

Gratuluję – świetnie zrealizowanego portalu! Bardzo podoba mi się sposób wprowadzania materiału i to wyłącznie przy użyciu języka polskiego. Na początku myślałam, że bez użycia angielskiego niczego się nie nauczę, ale to faktycznie działa! Oczywiście korzystam z komentarzy gramatycznych po angielsku, ale to raczej dla upewnienia się, czy wszystko dobrze rozumiem. Dialogów, nagrań oraz ćwiczeń opcjonalnych jest tak dużo, iż nie sposób czegoś nie zrozumieć.

Читай далі

Маєш питання? Заповни форму нижче або зателефонуй +48 12 352-12-09.