Курс польської мови на рівні A1/A2

POLSKI krok po kroku 1
Курс польської мови на рівні A1/A2

Якщо тільки збираєшся розпочати вивчення польської мови або ж знаєш усього лише її підстави, то "POLSKI krok po kroku 1" - це курс саме для Тебе. На самому початку познайомишся з польською вимовою і основними фразами. В наступних уроках ми навчимо Тебе - практичним способом - найважливішим лексичним і граматичним темам. А великий словниковий запас посприятиме тому, що Твоя польська відразу звучатиме природно. Вже в процесі курсу відчуєш, що можеш без зусиль порозумітись в типових, простих розмовних ситуаціях.

Як навчатимешся?

Вже з першого зайняття польська мова буде єдиною мовою, яку Ти будеш чути, і яку будеш вживати. Дивлячись на ілюстрації, а також слухаючи діалоги, Ти вивчатимеш мову природним шляхом - як дитина, котра засвоює мову, слухаючи оточуючих і спостерігаючи за навколишнім світом. З новими словами, фразами і граматичними конструкціями будеш знайомитись в їх природньому контексті і в ретельно спланованій послідовності. Тому не лише швидко навчишся розуміти і говорити польською, але одночасно почнеш думати цією мовою.

Якщо ж віддаєш перевагу навчанню зі словником і перекладом граматичних правил, це також курс для Тебе! Ти завжди можеш скористатись мультимедійним словником, а також додатковими коментарями Твоєю мовою і величезною кількістю граматичних вправ.

Чого навчишся?

Коли закінчиш курс, зможеш:

  • спілкуватись на типові прості розмовні темі
  • будувати прості зв'язні висловлювання в усній і письмовій формі на відомі або цікаві для Тебе теми
  • описувати історії, події, а також розповідати про плани і мрії, коротко аргументуючи і пояснюючи свою думку і наміри
  • порадити собі у більшості розмовних ситуацій, пов'язаних з подорожжю до Польщи

Сюжетна лінія курсу

Mami, Angela, Uwe, Tom і Javier приїхали до Кракова з різних куточків світу, щоб вивчати польську мову. У кожного з них своя мотивація, але усі відмінно справляються з навчанням і новими реаліями. Спільно проведений час - навчання, розваги, подорож, взаємопідтримка у важкі моменти - стає початком їх дружби.

Пригоди героїв і сюжетна лінія курсу не дадуть Тобі нудьгувати. Сам не помітиш, як почнеш вільно розмовляти польською мовою!

Рівень курсу

Курс охоплює лексичний і граматичний матеріал, передбачений для рівнів A1/A2.

Зміст курсу

Курс складається з 26 уроків. Навчання може тривати від 120 до 180 годин.

Хочеш дізнатися більше? Переглянь

Antonio w szkole języka polskiego
Antonio
Bruksela (Belgia)

Próbowałem uczyć się kilku języków online, ale szybko się zniechęcałem, bo albo kurs był za bardzo komunikacyjny, albo też za bardzo ‘tradycyjny’. Polskiego nie miałem możliwości uczyć się inaczej jak tylko online, więc bez przekonania, ale zarejestrowałem się na kurs na e-polish.eu. Ku mojemu zdziwieniu, tutaj po raz pierwszy spotykam się z kursem, gdzie metodzie komunikacyjnej towarzyszy rzetelny komentarz gramatyczny. Na początku kursu sięgałem do niego dość często, teraz przekonałem się że materiał jest tak fantastycznie przygotowany, iż jest to zbędne. Faktycznie uczę się teraz czysto komunikacyjnie!

Читай далі

Маєш питання? Заповни форму нижче або зателефонуй +48 12 352-12-09.