Курс польської мови на рівні A1/A2

POLSKI krok po kroku 1
Курс польської мови на рівні A1/A2

Якщо тільки збираєшся розпочати вивчення польської мови або ж знаєш усього лише її підстави, то "POLSKI krok po kroku 1" - це курс саме для Тебе. На самому початку познайомишся з польською вимовою і основними фразами. В наступних уроках ми навчимо Тебе - практичним способом - найважливішим лексичним і граматичним темам. А великий словниковий запас посприятиме тому, що Твоя польська відразу звучатиме природно. Вже в процесі курсу відчуєш, що можеш без зусиль порозумітись в типових, простих розмовних ситуаціях.

Як навчатимешся?

Вже з першого зайняття польська мова буде єдиною мовою, яку Ти будеш чути, і яку будеш вживати. Дивлячись на ілюстрації, а також слухаючи діалоги, Ти вивчатимеш мову природним шляхом - як дитина, котра засвоює мову, слухаючи оточуючих і спостерігаючи за навколишнім світом. З новими словами, фразами і граматичними конструкціями будеш знайомитись в їх природньому контексті і в ретельно спланованій послідовності. Тому не лише швидко навчишся розуміти і говорити польською, але одночасно почнеш думати цією мовою.

Якщо ж віддаєш перевагу навчанню зі словником і перекладом граматичних правил, це також курс для Тебе! Ти завжди можеш скористатись мультимедійним словником, а також додатковими коментарями Твоєю мовою і величезною кількістю граматичних вправ.

Чого навчишся?

Коли закінчиш курс, зможеш:

  • спілкуватись на типові прості розмовні темі
  • будувати прості зв'язні висловлювання в усній і письмовій формі на відомі або цікаві для Тебе теми
  • описувати історії, події, а також розповідати про плани і мрії, коротко аргументуючи і пояснюючи свою думку і наміри
  • порадити собі у більшості розмовних ситуацій, пов'язаних з подорожжю до Польщи

Сюжетна лінія курсу

Mami, Angela, Uwe, Tom і Javier приїхали до Кракова з різних куточків світу, щоб вивчати польську мову. У кожного з них своя мотивація, але усі відмінно справляються з навчанням і новими реаліями. Спільно проведений час - навчання, розваги, подорож, взаємопідтримка у важкі моменти - стає початком їх дружби.

Пригоди героїв і сюжетна лінія курсу не дадуть Тобі нудьгувати. Сам не помітиш, як почнеш вільно розмовляти польською мовою!

Рівень курсу

Курс охоплює лексичний і граматичний матеріал, передбачений для рівнів A1/A2.

Зміст курсу

Курс складається з 26 уроків. Навчання може тривати від 120 до 180 годин.

Хочеш дізнатися більше? Переглянь

opinia o kursie języka polskiego Ben
Ben
Huston (USA)

Zdecydowałem się uczyć polskiego przy pomocy e-polish.eu nie bez wątpliwości. Teraz jednak – po dwóch miesiącach nauki – przyznaję była to dobra decyzja. Mając ograniczony czas na naukę program ten daje mi pełną elastyczność. Polecam wszystkim zainteresowanym językiem polskim!

Читай далі

Маєш питання? Заповни форму нижче або зателефонуй +48 12 352-12-09.