Якщо хочеш вивчати польську мову…

Це якраз те, що Тобі потрібно, тому що портал e-polish.eu створений саме для тих, хто цікавиться польською мовою для іноземців/як іноземною, зокрема для тих, хто шукає для себе курси польської мови. Незалежно від того, чи вже знаєш основи польської мови, чи спілкуєшся цією мовою на досить високому рівні, чи цікавить Тебе польська для початківців, бо тільки плануєш почати вивчення польської мови, безперечно знайдеш тут щось для себе. Ми підготували для Тебе багато варіантів, підібраних під різні рівні, потреби, часові можливості і очікування. Залежно від Своїх потреб, можеш вибрати онлайн-курси польської мови, індивідуальні зайняття з викладачем, які проводяться по інтернету з використанням нашої віртуальної навчальної аудиторії, або можеш запланувати подорож до Польщі на інтенсивний курс польської мови в Кракові та інших містах. Незалежно від того, яку форму навчання вибереш, можеш бути впевнений, що вивчатимеш польську мову з професійними викладачами, для яких навчання польській мові є величезним захопленням усього життя.

На порталі e-polish.eu Ти знайдеш також величезну кількість різноманітних матеріалів, засобів та інформації, які допоможуть Тобі краще пізнати нашу мову. У книгарні можеш переглянути і купити новітні підручники (польська для початківців, середнього рівня і вище), зошити з вправами, граматичні і лексичні збірки тощо. А наш мультимедійний словник зробить можливим не лише перевірку значення слів і виразів, але також покаже ілюстрації, таблиці відмінків, дієвідмін тощо.


Якщо ти викладач польської мови…

Це якраз те, що Тобі потрібно, - портал e-polish.eu створений саме для Тебе. Знайдеш тут передусім величезну кількість матеріалів, які допоможуть урізноманітнити Твої курси польської мови. Матеріали, що доступні на порталі, охоплюють як готові лекції, так і окремі вправи, діалоги, аудіо записи, таблиці, ілюстрації тощо. Вони створювались колективом досвідчених викладачів зі школи польської мови GLOSSA в Кракові. Більшість з них є авторами популярної серії підручників "POLSKI krok po kroku". Користуючись інтернет-платформою e-polish.eu, маєш можливість скористатись знаннями, якими автори охоче діляться на спеціальному методичному форумі. Крім того, портал e-polish.eu це велике джерело засобів, які допоможуть Тобі готувати і проводити свої заняття, - швидко створювати власні вправи, задавати домашнє завдання і тести онлайнб а також проводити онлайн-курс польскої мови. Тепер, незалежно від того, де живеш або знаходишся, Ти можеш мати учнів з усього світу!


Experienced teachers and authors of textbooks


Modern textbooks for adults and teenagers


Polish courses - online and in Krakow


Nauka polskiego Rosa
Rosa
Barcelona (Hiszpania)

To rzeczywiście działa! Świetna jest także konwencja kursu - coraz bardziej wciągam się w akcję i zaprzyjaźniam z bohaterami, a przy okazji wydaje mi się, że coraz lepiej rozumiem i mówię po polsku. Mój nauczyciel polskiego także jest zaskoczony moimi postępami ;-)

Читай далі

Маєш питання? Заповни форму нижче або зателефонуй +48 12 352-12-09.