Якщо хочеш вивчати польську мову…

Це якраз те, що Тобі потрібно, тому що портал e-polish.eu створений саме для тих, хто цікавиться польською мовою для іноземців/як іноземною, зокрема для тих, хто шукає для себе курси польської мови. Незалежно від того, чи вже знаєш основи польської мови, чи спілкуєшся цією мовою на досить високому рівні, чи цікавить Тебе польська для початківців, бо тільки плануєш почати вивчення польської мови, безперечно знайдеш тут щось для себе. Ми підготували для Тебе багато варіантів, підібраних під різні рівні, потреби, часові можливості і очікування. Залежно від Своїх потреб, можеш вибрати онлайн-курси польської мови, індивідуальні зайняття з викладачем, які проводяться по інтернету з використанням нашої віртуальної навчальної аудиторії, або можеш запланувати подорож до Польщі на інтенсивний курс польської мови в Кракові та інших містах. Незалежно від того, яку форму навчання вибереш, можеш бути впевнений, що вивчатимеш польську мову з професійними викладачами, для яких навчання польській мові є величезним захопленням усього життя.

На порталі e-polish.eu Ти знайдеш також величезну кількість різноманітних матеріалів, засобів та інформації, які допоможуть Тобі краще пізнати нашу мову. У книгарні можеш переглянути і купити новітні підручники (польська для початківців, середнього рівня і вище), зошити з вправами, граматичні і лексичні збірки тощо. А наш мультимедійний словник зробить можливим не лише перевірку значення слів і виразів, але також покаже ілюстрації, таблиці відмінків, дієвідмін тощо.


Якщо ти викладач польської мови…

Це якраз те, що Тобі потрібно, - портал e-polish.eu створений саме для Тебе. Знайдеш тут передусім величезну кількість матеріалів, які допоможуть урізноманітнити Твої курси польської мови. Матеріали, що доступні на порталі, охоплюють як готові лекції, так і окремі вправи, діалоги, аудіо записи, таблиці, ілюстрації тощо. Вони створювались колективом досвідчених викладачів зі школи польської мови GLOSSA в Кракові. Більшість з них є авторами популярної серії підручників "POLSKI krok po kroku". Користуючись інтернет-платформою e-polish.eu, маєш можливість скористатись знаннями, якими автори охоче діляться на спеціальному методичному форумі. Крім того, портал e-polish.eu це велике джерело засобів, які допоможуть Тобі готувати і проводити свої заняття, - швидко створювати власні вправи, задавати домашнє завдання і тести онлайнб а також проводити онлайн-курс польскої мови. Тепер, незалежно від того, де живеш або знаходишся, Ти можеш мати учнів з усього світу!


Experienced teachers and authors of textbooks

Janusz Rudzki
Janusz Rudzki
Birmingham (Wielka Brytania)

Привіт, народ!
Замовте БЕЗКОШТОВНЕ заняття зі мною і подивіться, як працює онлайн-навчання.
Мене звуть Януш і мені 34 роки.
Я вільно розмовляю польською, болгарською та англійською мовами. Я також розмовляю російською та українською - я не вільно володію, але можу поговорити.
Я викладаю мови в Інтернеті, і я готовий почати навчати вас, навіть якщо ви початківець.

Я пропоную :
- один безкоштовний урок (50 хвилин)
- 1 до 1 уроку (60 хвилин - 18 EUR), де я навчу вас усьому, що вам потрібно і чого ви хочете навчитися.
- групові заняття - невеликі групи - до чотирьох осіб (60 хвилин - 7,00 EUR) - розмовний курс - бесіда на різні теми з цікавими людьми з усього світу. Практика бесіди дозволяє вивчаючим мови засвоювати свої набуті знання, інтегруючи відразу різноманітні когнітивні навички для усного спілкування. По суті, це навчання на практиці.
- домашнє завдання - тест на онлайн-платформі e-polish - після кожного уроку 1 до 1 (якщо у вас є час це зробити)

Щоб спробувати безкоштовний урок, не соромтеся зв’язуватися зі мною по Skype / WhatsApp.
Мій номер телефону +447753936213.
Ви також можете надіслати мені електронний лист: rudzkijanusz@gmail.com

Чому я викладаю мови?

Моя мета - допомогти кожному прогресувати у своєму житті шляхом вивчення мови. Я вірю в усі види навчання для всіх видів людей, де б вони не були.
Як вчитель мені потрібно і хочу не тільки мотивувати своїх учнів, я хочу, щоб вони знали, як зберегти мотивацію протягом усього процесу навчання.
Мотивація. Це те, що вам потрібно, і це ви отримуєте від мене та моєї електронної книги.
Я буду не тільки вашим учителем мови; Я буду мотиватором вашого вивчення мови! І моя друга роль інколи буде важливішою, ніж перша.
Я написав електронну книгу під назвою "7 підказок, як вивчити іноземну мову", де описую, як можна вивчити іноземну мову таким чином, який буде приємним та ефективним водночас!
Я розробив свої поради з різних джерел. Я провів ретельне дослідження цієї теми, і все, що я вважаю важливим, є.
Деякі поради - з книжок, які я прочитав про те, як вчитися та як вчити мови. Деякі поради - із власного досвіду вивчення та викладання мов. Деякі з моїх студентів, яких я викладав в Інтернеті.
Щоб відчувати себе впевненіше у вивченні мови, дуже важливо знати більше про наші мізки. Тут ви знайдете корисну інформацію.
Усі описані там поради однаково важливі. Тим не менш, якщо ти не хочеш вільно говорити, то не треба слідувати за ними.
Якщо ваша мета - стати вільною, ви обов'язково повинні.

Коли ви зв’яжетеся зі мною, я надішлю вам БЕЗКОШТОВНУ копію своєї електронної книги.

Щоб отримати електронну книгу або спробувати безкоштовний урок, не соромтесь зв’язатися зі мною по Skype / WhatsApp. Мій номер телефону +447753936213 або просто надішліть мені електронний лист на rudzkijanusz@gmail.com

Крім того, мене цікавлять давні цивілізації, ШІ, історія і я люблю рибалку.

free online trial lessonwięcej…

Modern textbooks for adults and teenagers


Polish courses - online and in Krakow


Antonio w szkole języka polskiego
Antonio
Bruksela (Belgia)

Próbowałem uczyć się kilku języków online, ale szybko się zniechęcałem, bo albo kurs był za bardzo komunikacyjny, albo też za bardzo ‘tradycyjny’. Polskiego nie miałem możliwości uczyć się inaczej jak tylko online, więc bez przekonania, ale zarejestrowałem się na kurs na e-polish.eu. Ku mojemu zdziwieniu, tutaj po raz pierwszy spotykam się z kursem, gdzie metodzie komunikacyjnej towarzyszy rzetelny komentarz gramatyczny. Na początku kursu sięgałem do niego dość często, teraz przekonałem się że materiał jest tak fantastycznie przygotowany, iż jest to zbędne. Faktycznie uczę się teraz czysto komunikacyjnie!

Читай далі

Маєш питання? Заповни форму нижче або зателефонуй +48 12 352-12-09.
×
We are available online

Due to the COVID-19 pandemic, GLOSSA office will be closed until further notice. All Polish courses will run in online mode via e-polish.eu platform.

Our advisors will be at your service via e-mail or phone (bookstore +48 500 75 24 47 or +48 503 453 200, Polish courses +48 690 599 520, e-polish.eu +48 505 356 332 or + 48 506 058 480) Monday to Friday, from 8:30 am to 4:30 pm. 

We apologize for any inconvenience and thank you for understanding.