Онлайн-курси польської мови

Онлайн-курси польської мови
Вибери курс польської мови, що ідеально відповідає Твоїм потребам

Ми спеціалізуємось на викладанні польської мови вже більше 20 років - тому наші методи навчання і учбові матеріали не є адаптацією методів навчання іншим мовам. Вони були розроблені нашими викладачами і ретельно перевірені при навчанні польській мові студентів з різних країн, різного віку і різного рівня володіння мовою.

Тепер Ти можеш скористатись нашими знаннями і досвідом де б Ти не був! Відважся і вивчай польську мову онлайн, не виходячи з дому, за допомогою платформи e-polish.eu.

Наші онлайн-курси були створені з думкою як про тих, хто навчається самостійно, так і про тих, хто займається на курсах польської мови. Це також ідеальне рішення для людей, які ведуть активний і насичений спосіб життя і потребують мобільних рішень.

Наші онлайн-курси це:

  • більше 10 000 зареєстрованих студентів зі 100 країн світу!
  • унікальна сюжетна форма занять
  • індивідуальний підхід - Ти сам вибираєш темп, в якому навчаєшся, інтенсивність повторень і додатковий матеріалv
  • інтуїтивний і зрозумілий інтерфейс
  • доступ до мультимедійного словника і граматичних коментарів декількома мовамиv
  • наголос на вільному спілкуванні польською мовою

Хочеш дізнатися більше? Переглянь

Satoshi w szkole języka polskiego
Satoshi
Nagasaki (Japonia)

Jestem zaskoczony możliwościami, jakie daje ten kurs. Uczyłem się przy pomocy programów komputerowych angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego i nie spodziewałbym się, iż powstanie program do nauki języka polskiego w wielu kwestiach przewyższający tamte programy. Choć uczę się dopiero od miesiąca jestem pewny, że wkrótce będę mówił po polsku!

Читай далі

Маєш питання? Заповни форму нижче або зателефонуй +48 12 352-12-09.