Онлайн-курси польської мови

Онлайн-курси польської мови
Вибери курс польської мови, що ідеально відповідає Твоїм потребам

Ми спеціалізуємось на викладанні польської мови вже більше 20 років - тому наші методи навчання і учбові матеріали не є адаптацією методів навчання іншим мовам. Вони були розроблені нашими викладачами і ретельно перевірені при навчанні польській мові студентів з різних країн, різного віку і різного рівня володіння мовою.

Тепер Ти можеш скористатись нашими знаннями і досвідом де б Ти не був! Відважся і вивчай польську мову онлайн, не виходячи з дому, за допомогою платформи e-polish.eu.

Наші онлайн-курси були створені з думкою як про тих, хто навчається самостійно, так і про тих, хто займається на курсах польської мови. Це також ідеальне рішення для людей, які ведуть активний і насичений спосіб життя і потребують мобільних рішень.

Наші онлайн-курси це:

  • більше 10 000 зареєстрованих студентів зі 100 країн світу!
  • унікальна сюжетна форма занять
  • індивідуальний підхід - Ти сам вибираєш темп, в якому навчаєшся, інтенсивність повторень і додатковий матеріалv
  • інтуїтивний і зрозумілий інтерфейс
  • доступ до мультимедійного словника і граматичних коментарів декількома мовамиv
  • наголос на вільному спілкуванні польською мовою

Хочеш дізнатися більше? Переглянь

Polish lessons wg Elisabeth
Elisabeth
London (Wielka Brytania)

Gratuluję – świetnie zrealizowanego portalu! Bardzo podoba mi się sposób wprowadzania materiału i to wyłącznie przy użyciu języka polskiego. Na początku myślałam, że bez użycia angielskiego niczego się nie nauczę, ale to faktycznie działa! Oczywiście korzystam z komentarzy gramatycznych po angielsku, ale to raczej dla upewnienia się, czy wszystko dobrze rozumiem. Dialogów, nagrań oraz ćwiczeń opcjonalnych jest tak dużo, iż nie sposób czegoś nie zrozumieć.

Читай далі

Маєш питання? Заповни форму нижче або зателефонуй +48 12 352-12-09.