Дискусійний форум польської мови
Dyskutuj z innymi na tematy związane z językiem polskim, tłumaczeniami...

Authentication code is not working!!!

skindyslon
2020-04-06
10:12
Authentication code is not working!!!
Access code is working but
Authentication code is not working!!!

Any idea?
adavis
adavis
2020-04-10
11:38
The code works. You just have the demo version still active. When your register you get 2 weeks demo access. After the demo finishes. Your code will give you unlimited access to POLSKI krok po kroku 2. I wrote you an email.

Best wishes,
Beata Subczak
admin
Liliane
2020-05-24
09:54
I enteren my 2 codes and I get text all through the exercises. I don't understand. I thought Thatcher codes would give me fulltime acces to the online edition of the book and the workbook? Or do I have to buy something more?
Antonio w szkole języka polskiego
Antonio
Bruksela (Belgia)

Próbowałem uczyć się kilku języków online, ale szybko się zniechęcałem, bo albo kurs był za bardzo komunikacyjny, albo też za bardzo ‘tradycyjny’. Polskiego nie miałem możliwości uczyć się inaczej jak tylko online, więc bez przekonania, ale zarejestrowałem się na kurs na e-polish.eu. Ku mojemu zdziwieniu, tutaj po raz pierwszy spotykam się z kursem, gdzie metodzie komunikacyjnej towarzyszy rzetelny komentarz gramatyczny. Na początku kursu sięgałem do niego dość często, teraz przekonałem się że materiał jest tak fantastycznie przygotowany, iż jest to zbędne. Faktycznie uczę się teraz czysto komunikacyjnie!

Читай далі

Маєш питання? Заповни форму нижче або зателефонуй +48 12 352-12-09.