Дискусійний форум польської мови
Dyskutuj z innymi na tematy związane z językiem polskim, tłumaczeniami...

I want to Pracitise

Marwan
2011-10-14
11:36
I want to Pracitise
Hello Everyone, I've just started to kearn Polish and I would like to have someone to Pracitise with " him/her" the Polish for beginners Only, and have a nice day everyone
mluksza
mluksza
2011-10-17
14:24
hi! Have you tried psoting an add on a board at language schools that offer Polish lessons? I think it's a good idea if you look for other students of Polish:)
teresa
2011-10-18
09:18
I think it is a good idea in order to find a partner for tandem chat. You will practise your Polish for eg. 45 minutes and then he/she will practise his/her English or another language which is your mother tongue. Benefits for both parties :)
Denii2579
2019-04-30
21:54
Hi I’ve just started learning polish and would be happy to chat and learn of each other
Antonio w szkole języka polskiego
Antonio
Bruksela (Belgia)

Próbowałem uczyć się kilku języków online, ale szybko się zniechęcałem, bo albo kurs był za bardzo komunikacyjny, albo też za bardzo ‘tradycyjny’. Polskiego nie miałem możliwości uczyć się inaczej jak tylko online, więc bez przekonania, ale zarejestrowałem się na kurs na e-polish.eu. Ku mojemu zdziwieniu, tutaj po raz pierwszy spotykam się z kursem, gdzie metodzie komunikacyjnej towarzyszy rzetelny komentarz gramatyczny. Na początku kursu sięgałem do niego dość często, teraz przekonałem się że materiał jest tak fantastycznie przygotowany, iż jest to zbędne. Faktycznie uczę się teraz czysto komunikacyjnie!

Читай далі

Маєш питання? Заповни форму нижче або зателефонуй +48 12 429 40 51.