Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

Pytanie

estera2002
estera2002
2022-07-26
15:04
Pytanie
Dzień dobry, mam pytanie o Wirtualną Salę Lekcyjną. Czy jeśli mam wykupiony abonament to automatycznie mogę z niej korzystać? Czy prowadząc zajęcia mogę udostępnić mój ekran i materiały z mojego laptopa (niepochodzące z e-polish.eu) ?
sryczkowska
2022-07-27
10:38
Pani Agato,

dziękuję za przesłane zapytanie. W ramach abonamentu na platformie e-polish.eu nauczyciel otrzymuje m.in. możliwość zaprezentowania przygotowanej wcześniej lekcji zarówno studentowi indywidualnemu jak i grupie studentów. Taką prezentację lekcyjną można wyświetlić studentom podczas lekcji w klasie na rzutniku (lekcja stacjonarna lub hybrydowa) albo podczas lekcji online.
Można tworzyć dowolną ilość takich prezentacji lekcyjnych i gromadzić je na swoim koncie lektora a następnie wykorzystać je jako szablony lekcji.
Proszę tylko zwrócić uwagę na to, że przeprowadzanie lekcji online (czyli lekcje z wykorzystaniem wbudowanego w Wirtualnej Sali Lekcyjnej audio-video) na platformie wiąże się zazwyczaj z zapłatą niewielkiej prowizji.

Zapraszam do obejrzenia webinarium na temat Wirtualnej Sali https://www.youtube.com/watch?v=b44lebD_Nks&t=48s

Jeżeli ma Pani swoje własne ćwiczenia to zachęcam do dodania ich na platformę (proszę zobaczyć jak stworzyć i zapisać ćwiczenie w tym tutorialu https://www.youtube.com/watch?v=A_FO4TqO3gs&t=3s ). Wtedy nie będzie potrzeby udostępniania ekranu a zapisane ćwiczenia zyskają formę ćwiczeń interaktywnych.


Pozdrawiam serdecznie
Sylwia Ryczkowska-Blasi
sylwia.ryczkowska-blasi@glossa.pl
Satoshi w szkole języka polskiego
Satoshi
Nagasaki (Japonia)

Jestem zaskoczony możliwościami, jakie daje ten kurs. Uczyłem się przy pomocy programów komputerowych angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego i nie spodziewałbym się, iż powstanie program do nauki języka polskiego w wielu kwestiach przewyższający tamte programy. Choć uczę się dopiero od miesiąca jestem pewny, że wkrótce będę mówił po polsku!

więcej

Hast du noch Fragen? Füll das Formular aus oder ruf uns an: