Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

Pytanie

estera2002
estera2002
2022-07-26
15:04
Pytanie
Dzień dobry, mam pytanie o Wirtualną Salę Lekcyjną. Czy jeśli mam wykupiony abonament to automatycznie mogę z niej korzystać? Czy prowadząc zajęcia mogę udostępnić mój ekran i materiały z mojego laptopa (niepochodzące z e-polish.eu) ?
sryczkowska
sryczkowska
2022-07-27
10:38
Pani Agato,

dziękuję za przesłane zapytanie. W ramach abonamentu na platformie e-polish.eu nauczyciel otrzymuje m.in. możliwość zaprezentowania przygotowanej wcześniej lekcji zarówno studentowi indywidualnemu jak i grupie studentów. Taką prezentację lekcyjną można wyświetlić studentom podczas lekcji w klasie na rzutniku (lekcja stacjonarna lub hybrydowa) albo podczas lekcji online.
Można tworzyć dowolną ilość takich prezentacji lekcyjnych i gromadzić je na swoim koncie lektora a następnie wykorzystać je jako szablony lekcji.
Proszę tylko zwrócić uwagę na to, że przeprowadzanie lekcji online (czyli lekcje z wykorzystaniem wbudowanego w Wirtualnej Sali Lekcyjnej audio-video) na platformie wiąże się zazwyczaj z zapłatą niewielkiej prowizji.

Zapraszam do obejrzenia webinarium na temat Wirtualnej Sali https://www.youtube.com/watch?v=b44lebD_Nks&t=48s

Jeżeli ma Pani swoje własne ćwiczenia to zachęcam do dodania ich na platformę (proszę zobaczyć jak stworzyć i zapisać ćwiczenie w tym tutorialu https://www.youtube.com/watch?v=A_FO4TqO3gs&t=3s ). Wtedy nie będzie potrzeby udostępniania ekranu a zapisane ćwiczenia zyskają formę ćwiczeń interaktywnych.


Pozdrawiam serdecznie
Sylwia Ryczkowska-Blasi
sylwia.ryczkowska-blasi@glossa.pl
Nauka polskiego Christian
Christian
Dresden (Niemcy)

Doskonały kurs do nauki języka polskiego. Jestem zaskoczony tak dużym bogactwem dostępnych ćwiczeń do każdego z poruszanych w kursie tematów. Dzięki temu nawet trudne tematy stają się jasne i moje umiejętności rozumienia i używania polskiego są na coraz wyższym poziomie.

more

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.