Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

brak dostępu do e-coursebooka

Kasia_Godlewska
Kasia_Godlewska
2022-02-06
15:44
brak dostępu do e-coursebooka
Dzień dobry!
Czy przy zakupie "Czytaj krok po kroku" nie ma dostępu do e-coursebooka? Zakupiłam cztery części w wersji papierowej, wpisując kod mogłam ściągnąć nagrania, ale nie mam dostępu do e-coursebooka.
sryczkowska
2022-02-08
11:54
Pani Kasiu,

dziękuję za wiadomość i przesłane zapytanie. Tak, w papierowym wydaniu serii CZYTAJ znajduje się link do pobrania nagrań. Kod z książek nie daje dostępu doe-coursebooka. E-coursebook z nagraniami również jest w naszej ofercie, ale należy go kupić osobno. Stosowną informację na ten temat zamieszczamy na stornie naszego sklepu internetowego: https://e-polish.eu/sklep/czytaj_krok_po_kroku_2_en

W razie dodatkowych pytań zachęcam do ponownego kontaktu.

Pozdrawiam serdecznie
Sylwia Ryczkowska-Blasi
Antonio w szkole języka polskiego
Antonio
Bruksela (Belgia)

Próbowałem uczyć się kilku języków online, ale szybko się zniechęcałem, bo albo kurs był za bardzo komunikacyjny, albo też za bardzo ‘tradycyjny’. Polskiego nie miałem możliwości uczyć się inaczej jak tylko online, więc bez przekonania, ale zarejestrowałem się na kurs na e-polish.eu. Ku mojemu zdziwieniu, tutaj po raz pierwszy spotykam się z kursem, gdzie metodzie komunikacyjnej towarzyszy rzetelny komentarz gramatyczny. Na początku kursu sięgałem do niego dość często, teraz przekonałem się że materiał jest tak fantastycznie przygotowany, iż jest to zbędne. Faktycznie uczę się teraz czysto komunikacyjnie!

más

¿Tienes preguntas? Cumplimenta el formulario o llámanos +48 12 352-12-09.