Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

Jak utworzyć grupę ZNAJOMYCH lektorów?

alekpodl
alekpodl
2022-01-15
12:09
Jak utworzyć grupę ZNAJOMYCH lektorów?
Jak zdobyć "Znajomych" lektorów, skoro nie mam dostępu do ich maili. Utworzyłam całą serię ćwiczeń, którymi chętnie się podzielę z zainteresowanymi lektorami.
ewa.lektor
ewa.lektor
2022-01-17
10:40
Pani Aleksandro,
bardzo dziękujemy za przesłana wiadomość. Rzeczywiście platforma działa tak, że danego ''znajomego'' trzeba najpierw znać. Tutaj https://test.e-polish.eu/lektor/#moje-konto/znajomi/zaproszenia w polu ''szukaj'' należy wpisać imię i nazwisko lub login lub adres mailowy danego użytkownika platformy aby zaprosić go do znajomych.
Pozdrawiam,
Sylwia Ryczkowska-Blasi
alekpodl
alekpodl
2022-01-17
22:23
Pani Sylwio, dziękuję za odpowiedź.
Tak ten link znalazłam już wcześniej, ale to nie pomaga mi w dołączeniu do jakiegoś lektora z platformy, by móc go zaprosić na znajomego. W związku z czym uważam ten link za zbędny.
Jesteśmy zachęcani do podzielenia się naszymi lekcjami, ćwiczeniami, grami itd. z innymi lektorami (rozumiem, że przede wszystkim z lektorami w e-polish), ale nie mamy żadnych możliwości nawiązać z nimi kontakt. Z przykrością stwierdzam, że jest to nielogiczne i bezsensowne, chyba, że "szkole" chodzi raczej o to, by używać tego linku forum do reklamowania szkoły wśród tych, których znam od dawna ?!
ewa.lektor
ewa.lektor
2022-01-19
09:56
Pani Aleksandro,
dziękuję za wyrażenie swojej opinii, to dla nas bardzo ważne. Przekażę Pani uwagi do odpowiedniego działu.
Pozdrawiam
Sylwia Ryczkowska-Blasi
alekpodl
alekpodl
2022-01-19
18:17
Pani Sylwio,
dziękuję. Bardzo chętnie będę współpracować z innymi lektorami z platformy e-polish.
Ufam, że będzie to możliwe.
Serdecznie pozdrawiam,
Aleksandra Podleżańska
Polish lessons wg Elisabeth
Elisabeth
London (Wielka Brytania)

Gratuluję – świetnie zrealizowanego portalu! Bardzo podoba mi się sposób wprowadzania materiału i to wyłącznie przy użyciu języka polskiego. Na początku myślałam, że bez użycia angielskiego niczego się nie nauczę, ale to faktycznie działa! Oczywiście korzystam z komentarzy gramatycznych po angielsku, ale to raczej dla upewnienia się, czy wszystko dobrze rozumiem. Dialogów, nagrań oraz ćwiczeń opcjonalnych jest tak dużo, iż nie sposób czegoś nie zrozumieć.

más

¿Tienes preguntas? Cumplimenta el formulario o llámanos +48 12 352-12-09.