Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

Jak utworzyć grupę i dodać studenta

LEONE106
LEONE106
2020-04-27
16:03
Jak utworzyć grupę i dodać studenta
Witam, zakupiłam dwa komplety podręczników do nauki języka polskiego plus wszystkie pomoce dydaktyczne z waszego katalogu - mam problem nie potrafię dodać moich studentów i utworzyć grupy.
Pozdrawiam serdecznie
Monika
sryczkowska
2020-04-29
10:01
Pani Moniko,

dziękuję za zapytanie. Jeżeli chodzi o zadawanie testów/prac domowych online to platforma e-polish.eu umożliwia tę opcję lektorowi w ramach abonamentu - więc nie jest to dodatkowo płatne. Ważne aby zarówno lektor jak i student, z którym chcemy pracować, mieli konto na platformie. Rejestracja dla studenta jest bezpłatna - nie pociąga ona za sobą konieczności zakupu usług lub produktów. Student nie musi też dodatkowo płacić za możliwość otrzymywania testów/prac domowych online.

Aby zadawać studentom testy/prace domowe w formie elektronicznej, wcześniej lektor powinien utworzyć grupę i ''zaprosić'' do niej swoich studentów. Każdy student musi zaakceptować zaproszenie do grupy. Po akceptacji, lektor może już zacząć wysyłanie testów/zadań online (lektor zadaje je na platformie a studenci otrzymują wiadomość e-mail z linkiem do ćwiczeń). Student wykonując zadania, od razu widzi wynik swojej pracy (nie dotyczy to zadań otwartych, które musi sprawdzić lektor). Podobnie lektor - otrzymuje wyniki pracy studenta, ma także podgląd do szczegółowych odpowiedzi.

testy/zadania domowe online w skrócie:
1. lektor korzysta z tej opcji w ramach abonamentu
2. student korzysta z tej opcji bezpłatnie w ramach tego, że posiada konto na platformie
3. lektor tworzy na platformie wirtualną grupę dla studenta/studentów (folder ''Grupy'') i wysyła zaproszenie do grupy
4. student po zaakceptowaniu zaproszenia (link w mailu) będzie otrzymywać od lektora testy/zadania online
5. lektor tworzy testy/zadania online w folderze ''Testy''
6. lektor zadaje testy online w folderze ''Testy'' lub ''Studenci''

W tym tutorialu jest sporo informacji na ten temat: https://www.youtube.com/watch?v=7M9C8LJHHjE&list=PLFCSMqLFxxL4fyiVNsnyvk703lAKsJn-C&index=3 Proszę zobaczyć w wolnej chwili.

Mam nadzieję, że wszystko jest teraz zrozumiałe. W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań, pozostaję do dyspozycji i proszę o kontakt.

Pozdrawiam serdecznie,
Sylwia Ryczkowska-Blasi
Satoshi w szkole języka polskiego
Satoshi
Nagasaki (Japonia)

Jestem zaskoczony możliwościami, jakie daje ten kurs. Uczyłem się przy pomocy programów komputerowych angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego i nie spodziewałbym się, iż powstanie program do nauki języka polskiego w wielu kwestiach przewyższający tamte programy. Choć uczę się dopiero od miesiąca jestem pewny, że wkrótce będę mówił po polsku!

więcej

Sono domande? Compila il modulo oppure telefona +48 12 352-12-09.
×
We are available online

Due to the COVID-19 pandemic, GLOSSA office will be closed until further notice. All Polish courses will run in online mode via e-polish.eu platform.

Our advisors will be at your service via e-mail or phone (bookstore +48 500 75 24 47 or +48 503 453 200, Polish courses +48 690 599 520, e-polish.eu +48 505 356 332 or + 48 506 058 480) Monday to Friday, from 8:30 am to 4:30 pm. 

We apologize for any inconvenience and thank you for understanding.