Курс польської мови для дітей і молоді на рівні A1

POLSKI krok po kroku - junior 1
Курс польської мови для дітей і молоді на рівні A1

Якщо Тобі від 10 до 15 років, і Ти думаєш почати вивчення польської мови або ж знаєш усього лише деякі її основи, то "POLSKI krok po kroku - junior" - це курс саме для Тебе. Цікаві, мотивуючі і сповнені гумору уроки, які побудовані на ідеальному співвідношенні граматики, лексики, а також вдосконаленні вимови і комунікаційних здібностей. З першого уроку польська мова буде єдиною мовою, яку Ти чутимеш, і яку вживатимеш. Завдяки цьому швидко заговориш і почнеш думати виключно цією мовою.

Чого навчишся?

Коли закінчиш курс, зможеш:

  • спілкуватись на типові прості розмовні темі
  • будувати прості зв'язні висловлювання в усній і письмовій формі на відомі або цікаві для Тебе теми
  • описувати історії, події, а також розповідати про плани і мрії, коротко аргументуючи і пояснюючи свою думку і наміри
  • порадити собі у більшості розмовних ситуацій, пов'язаних з подорожжю до Польщи

Сюжетна лінія курсу

Maja, Adam i Diego ходять до міжнародної школи. Їх друзі з найрізніших країн. Звичайно ж, вони бачаться не лише в школі - в другій половині дня вони разом роблять уроки, різні проекти, ходять до кінотеатру і катаються на роликах. Їздять також на екскурсії Польщею... Увесь час спілкуються на фейсбуку і в Snapchat. Ти напевно швидко заприятелюєш з ними, а проводячи час разом, легко вивчиш польську мову - навіть не помітиш, як швидко!

Рівень курсу

Курс охоплює лексичний і граматичний матеріал, передбачений для рівня A1.

Зміст курсу

Курс складається з 10 розділів, кожен з яких містить : чотири лекції, частину для повторення і "ПЛЮС для амбітних" з додатковими складнішими матеріалами. Навчання може тривати від 60 до 80 годин.

Хочеш дізнатися більше? Переглянь

Polish lessons wg Elisabeth
Elisabeth
London (Wielka Brytania)

Gratuluję – świetnie zrealizowanego portalu! Bardzo podoba mi się sposób wprowadzania materiału i to wyłącznie przy użyciu języka polskiego. Na początku myślałam, że bez użycia angielskiego niczego się nie nauczę, ale to faktycznie działa! Oczywiście korzystam z komentarzy gramatycznych po angielsku, ale to raczej dla upewnienia się, czy wszystko dobrze rozumiem. Dialogów, nagrań oraz ćwiczeń opcjonalnych jest tak dużo, iż nie sposób czegoś nie zrozumieć.

Читай далі

Маєш питання? Заповни форму нижче або зателефонуй +48 12 429 40 51.