Курс польської мови для дітей і молоді на рівні A1

POLSKI krok po kroku - junior 1
Курс польської мови для дітей і молоді на рівні A1

Якщо Тобі від 10 до 15 років, і Ти думаєш почати вивчення польської мови або ж знаєш усього лише деякі її основи, то "POLSKI krok po kroku - junior" - це курс саме для Тебе. Цікаві, мотивуючі і сповнені гумору уроки, які побудовані на ідеальному співвідношенні граматики, лексики, а також вдосконаленні вимови і комунікаційних здібностей. З першого уроку польська мова буде єдиною мовою, яку Ти чутимеш, і яку вживатимеш. Завдяки цьому швидко заговориш і почнеш думати виключно цією мовою.

Чого навчишся?

Коли закінчиш курс, зможеш:

  • спілкуватись на типові прості розмовні темі
  • будувати прості зв'язні висловлювання в усній і письмовій формі на відомі або цікаві для Тебе теми
  • описувати історії, події, а також розповідати про плани і мрії, коротко аргументуючи і пояснюючи свою думку і наміри
  • порадити собі у більшості розмовних ситуацій, пов'язаних з подорожжю до Польщи

Сюжетна лінія курсу

Maja, Adam i Diego ходять до міжнародної школи. Їх друзі з найрізніших країн. Звичайно ж, вони бачаться не лише в школі - в другій половині дня вони разом роблять уроки, різні проекти, ходять до кінотеатру і катаються на роликах. Їздять також на екскурсії Польщею... Увесь час спілкуються на фейсбуку і в Snapchat. Ти напевно швидко заприятелюєш з ними, а проводячи час разом, легко вивчиш польську мову - навіть не помітиш, як швидко!

Рівень курсу

Курс охоплює лексичний і граматичний матеріал, передбачений для рівня A1.

Зміст курсу

Курс складається з 10 розділів, кожен з яких містить : чотири лекції, частину для повторення і "ПЛЮС для амбітних" з додатковими складнішими матеріалами. Навчання може тривати від 60 до 80 годин.

Хочеш дізнатися більше? Переглянь

opinia o kursie języka polskiego Ben
Ben
Huston (USA)

Zdecydowałem się uczyć polskiego przy pomocy e-polish.eu nie bez wątpliwości. Teraz jednak – po dwóch miesiącach nauki – przyznaję była to dobra decyzja. Mając ograniczony czas na naukę program ten daje mi pełną elastyczność. Polecam wszystkim zainteresowanym językiem polskim!

Читай далі

Маєш питання? Заповни форму нижче або зателефонуй +48 12 352-12-09.