Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

Testy podsumowujące lekcje

mggrohman
2021-12-02
19:55
Testy podsumowujące lekcje
Witam, chciałam na platformie zadać testy do poszczególnych lekcji. Przewodnik metodyczny do „krok po kroku” poziom A odsyła do T101 (lekcja 1), T102 (lekcja 2), itp. na platformie. Niestety wyszukiwarka tych testów nie wyszukuje. Prosze o poradę w jaki sposób te testy można znaleźć. Dziękuje!
Magdalena
lektor.teresa
lektor.teresa
2021-12-03
12:53
Pani Magdaleno,
dziękuję za przesłane zapytanie. Wystarczy wejść do lekcji 1 w podręczniku POLSKI krok po kroku 1 tutaj: https://test.e-polish.eu/lektor/#biblioteka/lekcje/6 a następnie w sekcji test [1] zaznaczyć wszystkie ćwiczenia [2], wybrać plusik [3] i dodać do testu online [4].
Mam nadzieję, że pomogłam. W razie pytań proszę o kontakt.
Pozdrawiam
Sylwia Ryczkowska-Blasi
sylwia.ryczkowska-blasi@glossa.pl
mggrohman
2021-12-03
20:30
Dzięki serdeczne za wskazóki! Znalazłam testy o które mi chodziło.
Polish lessons wg Elisabeth
Elisabeth
London (Wielka Brytania)

Gratuluję – świetnie zrealizowanego portalu! Bardzo podoba mi się sposób wprowadzania materiału i to wyłącznie przy użyciu języka polskiego. Na początku myślałam, że bez użycia angielskiego niczego się nie nauczę, ale to faktycznie działa! Oczywiście korzystam z komentarzy gramatycznych po angielsku, ale to raczej dla upewnienia się, czy wszystko dobrze rozumiem. Dialogów, nagrań oraz ćwiczeń opcjonalnych jest tak dużo, iż nie sposób czegoś nie zrozumieć.

Читай далі

Маєш питання? Заповни форму нижче або зателефонуй +48 12 352-12-09.