Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

pytania odnosnie uzywania platformy

arlmas
2019-08-31
11:03
pytania odnosnie uzywania platformy
pozostale pytania:
1: jak znalezc material do zeszytu cwiczen
dostalam z podercznilkami 2 odrebne kody
zarejestrowalam sie na dwoch odrebnych adresac h mailowych- jeden kod do podrecznika drugi kod do zeszytu cwiczen- nie moge znalklezc materialow do zeszytu cw.

2. Mam problem z dopasowaniem nagran do poszczegolnych cwiczen.
Przyklad 1: cwiczenie 4 z lekcji 01, numer przy cwiczeniu to 201A4, a numer w zakladce "Recordings" jest zupelnie inny. Jak to dziala?
Przyklad 2: Lekcja 01- D Narzednik. Numer "recording" to 007, a znajduje sie jako pierwsze nagranie w zakladce "Recordings".
sryczkowska
2019-09-02
10:22
Pani Arleto,

dziękuję za przesłanie zapytania. Chciałabym poinformować, iż wszystkie kody z naszych książek z serii POLSKI krok po kroku najlepiej aktywować na jednym koncie na platformie (aktywowanie każdego kolejnego kodu zawsze skutkuje przedłużeniem abonamentu na określony przez ten kod czas).

Jeżeli chodzi o wyszukiwanie danego ćwiczenia na platformie, proszę użyć okienka wyszukiwania w prawym górnym rogu panelu lektora. Każde ćwiczenie z książki posiada swój niepowtarzalny numer, który można wpisać w to pole. System wyszuka to konkretne ćwiczenie, które możemy potem zapisać w pdf, wydrukować, dodać do testu, lekcji online lub schowka oraz odsłuchać nagrania.

Numer ten (np. 201A4) to numer ćwiczenia, dialogu czy tabelki za pomocą którego można je znaleźć na platformie e-polish.eu. Takie ćwiczenie w wersji online posiada także możliwość odsłuchania nagrania (o ile takie jest dołączone). Natomiast numer np. 007 w słuchawkach to numer ścieżki nagrania z płyty CD dołączonej do książki.

W prywatnej wiadomości prześlę Pani zrzuty z ekranu dla zobrazowania powyższych informacji.

Pozdrawiam serdecznie,
Sylwia Ryczkowska-Blasi
arlmas
2019-09-05
09:44
witam
Dziekuje za odpowiedz, z poczty prywatnej napisalam wiadomosc- mozna zlikwidowac jeden z moich inlogning: arleta.maszkeget@gmail.com
NIECH ZOSTANIE TEN arleta.maszke-get@utb.kristianstad.se

Troche jestem zaskoczona tym ze nie bedzie stalego dostepu do platformy? Jak dlugo bede miala dostem majac dwa kody? Jak mozna przedluzyc mozliwosc uzytkowania platfoormy?
Pozdrawiam
Arleta Maszke Get
Satoshi w szkole języka polskiego
Satoshi
Nagasaki (Japonia)

Jestem zaskoczony możliwościami, jakie daje ten kurs. Uczyłem się przy pomocy programów komputerowych angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego i nie spodziewałbym się, iż powstanie program do nauki języka polskiego w wielu kwestiach przewyższający tamte programy. Choć uczę się dopiero od miesiąca jestem pewny, że wkrótce będę mówił po polsku!

más

¿Tienes preguntas? Cumplimenta el formulario o llámanos +48 12 352-12-09.