Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

pytania odnosnie uzywania platformy

arlmas
2019-08-31
11:03
pytania odnosnie uzywania platformy
pozostale pytania:
1: jak znalezc material do zeszytu cwiczen
dostalam z podercznilkami 2 odrebne kody
zarejestrowalam sie na dwoch odrebnych adresac h mailowych- jeden kod do podrecznika drugi kod do zeszytu cwiczen- nie moge znalklezc materialow do zeszytu cw.

2. Mam problem z dopasowaniem nagran do poszczegolnych cwiczen.
Przyklad 1: cwiczenie 4 z lekcji 01, numer przy cwiczeniu to 201A4, a numer w zakladce "Recordings" jest zupelnie inny. Jak to dziala?
Przyklad 2: Lekcja 01- D Narzednik. Numer "recording" to 007, a znajduje sie jako pierwsze nagranie w zakladce "Recordings".
sryczkowska
2019-09-02
10:22
Pani Arleto,

dziękuję za przesłanie zapytania. Chciałabym poinformować, iż wszystkie kody z naszych książek z serii POLSKI krok po kroku najlepiej aktywować na jednym koncie na platformie (aktywowanie każdego kolejnego kodu zawsze skutkuje przedłużeniem abonamentu na określony przez ten kod czas).

Jeżeli chodzi o wyszukiwanie danego ćwiczenia na platformie, proszę użyć okienka wyszukiwania w prawym górnym rogu panelu lektora. Każde ćwiczenie z książki posiada swój niepowtarzalny numer, który można wpisać w to pole. System wyszuka to konkretne ćwiczenie, które możemy potem zapisać w pdf, wydrukować, dodać do testu, lekcji online lub schowka oraz odsłuchać nagrania.

Numer ten (np. 201A4) to numer ćwiczenia, dialogu czy tabelki za pomocą którego można je znaleźć na platformie e-polish.eu. Takie ćwiczenie w wersji online posiada także możliwość odsłuchania nagrania (o ile takie jest dołączone). Natomiast numer np. 007 w słuchawkach to numer ścieżki nagrania z płyty CD dołączonej do książki.

W prywatnej wiadomości prześlę Pani zrzuty z ekranu dla zobrazowania powyższych informacji.

Pozdrawiam serdecznie,
Sylwia Ryczkowska-Blasi
arlmas
2019-09-05
09:44
witam
Dziekuje za odpowiedz, z poczty prywatnej napisalam wiadomosc- mozna zlikwidowac jeden z moich inlogning: arleta.maszkeget@gmail.com
NIECH ZOSTANIE TEN arleta.maszke-get@utb.kristianstad.se

Troche jestem zaskoczona tym ze nie bedzie stalego dostepu do platformy? Jak dlugo bede miala dostem majac dwa kody? Jak mozna przedluzyc mozliwosc uzytkowania platfoormy?
Pozdrawiam
Arleta Maszke Get
Antonio w szkole języka polskiego
Antonio
Bruksela (Belgia)

Próbowałem uczyć się kilku języków online, ale szybko się zniechęcałem, bo albo kurs był za bardzo komunikacyjny, albo też za bardzo ‘tradycyjny’. Polskiego nie miałem możliwości uczyć się inaczej jak tylko online, więc bez przekonania, ale zarejestrowałem się na kurs na e-polish.eu. Ku mojemu zdziwieniu, tutaj po raz pierwszy spotykam się z kursem, gdzie metodzie komunikacyjnej towarzyszy rzetelny komentarz gramatyczny. Na początku kursu sięgałem do niego dość często, teraz przekonałem się że materiał jest tak fantastycznie przygotowany, iż jest to zbędne. Faktycznie uczę się teraz czysto komunikacyjnie!

Читай далі

Маєш питання? Заповни форму нижче або зателефонуй +48 12 352-12-09.