Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

uszkodzony plik

Kasia_Godlewska
Kasia_Godlewska
2022-02-04
18:52
uszkodzony plik
Dzień dobry!
Zakupiłam podręcznik wraz z ćwiczeniami Krok po kroku JUNIOR 1. Chciałam pobrać nagrania do ćwiczeń. I przy nagraniu 2 - Jak się masz? mam informację, że plik jest uszkodzony.
Kasia_Godlewska
Kasia_Godlewska
2022-02-05
18:43
Dzień dobry! Mam jeszcze jedno pytanie. Zakupiłam podręczniki wraz z ćwiczeniami i podręcznikiem dla nauczyciela, wszystkie w wersji papierowej, powpisywałam te kody, które są podane w środku. Czy jest możliwość ściągnięcia niektórych lekcji w wersji pdf? Jeśli tak, to w którym miejscu?
jkrawczyk
2022-02-07
12:27
Pani Kasiu,

bardzo dziękuję za zgłoszenie uszkodzenia pliku. Sprawdzimy to i naprawimy. Jeżeli chodzi o pobranie lekcji w wersji pdf, można to zrobić w sposób następujący: należy kliknąć w wybrany e-coursebook (nie w play), tak by otworzył się widok na ikonki poszczególnych lekcji. Należy najechać kursorem na wybraną lekcję i kliknąć w ikonkę trzech kropeczek (ostatnia w rzędzie), wtedy rozwinie się lista, na której drugą pozycją jest opcja pobierania pdf.

W razie dalszych pytań pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam serdecznie
Joanna Krawczyk
opinia o kursie języka polskiego Ben
Ben
Huston (USA)

Zdecydowałem się uczyć polskiego przy pomocy e-polish.eu nie bez wątpliwości. Teraz jednak – po dwóch miesiącach nauki – przyznaję była to dobra decyzja. Mając ograniczony czas na naukę program ten daje mi pełną elastyczność. Polecam wszystkim zainteresowanym językiem polskim!

más

¿Tienes preguntas? Cumplimenta el formulario o llámanos +48 12 352-12-09.