Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

uszkodzony plik

Kasia_Godlewska
Kasia_Godlewska
2022-02-04
18:52
uszkodzony plik
Dzień dobry!
Zakupiłam podręcznik wraz z ćwiczeniami Krok po kroku JUNIOR 1. Chciałam pobrać nagrania do ćwiczeń. I przy nagraniu 2 - Jak się masz? mam informację, że plik jest uszkodzony.
Kasia_Godlewska
Kasia_Godlewska
2022-02-05
18:43
Dzień dobry! Mam jeszcze jedno pytanie. Zakupiłam podręczniki wraz z ćwiczeniami i podręcznikiem dla nauczyciela, wszystkie w wersji papierowej, powpisywałam te kody, które są podane w środku. Czy jest możliwość ściągnięcia niektórych lekcji w wersji pdf? Jeśli tak, to w którym miejscu?
jkrawczyk
2022-02-07
12:27
Pani Kasiu,

bardzo dziękuję za zgłoszenie uszkodzenia pliku. Sprawdzimy to i naprawimy. Jeżeli chodzi o pobranie lekcji w wersji pdf, można to zrobić w sposób następujący: należy kliknąć w wybrany e-coursebook (nie w play), tak by otworzył się widok na ikonki poszczególnych lekcji. Należy najechać kursorem na wybraną lekcję i kliknąć w ikonkę trzech kropeczek (ostatnia w rzędzie), wtedy rozwinie się lista, na której drugą pozycją jest opcja pobierania pdf.

W razie dalszych pytań pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam serdecznie
Joanna Krawczyk
Satoshi w szkole języka polskiego
Satoshi
Nagasaki (Japonia)

Jestem zaskoczony możliwościami, jakie daje ten kurs. Uczyłem się przy pomocy programów komputerowych angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego i nie spodziewałbym się, iż powstanie program do nauki języka polskiego w wielu kwestiach przewyższający tamte programy. Choć uczę się dopiero od miesiąca jestem pewny, że wkrótce będę mówił po polsku!

more

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.