Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

abonament czy książka

bikal
2019-10-28
13:48
abonament czy książka
Dzień dobry.
Proszę mi wytłumaczyć czym rożni się zakup abonamentu za 120 zł a zakup podręcznika dla nauczyciela. Mam zamiar korzystać z portalu ucząc tylko jedna osobę. Co dla mnie i tej osoby jest korzystniejsze do zakupu. Dziękuję.
czarrymarry
2019-10-29
07:28
Dzień dobry,
Abonament pozwala użytkować platformę e-polish przez rok. Tutaj ma Pan/Pani dostęp do wielu materiałów, transkryptów, ćwiczeń, etc. Jest również możliwość własnoręcznego tworzenia testów czy zadań dla studenta.
Książka będzie zawsze pod ręką. Podręcznik nauczyciela podpowie, jak poprowadzić daną lekcję. Z tego co pamiętam, w książce znajduje się kod dostępu do portalu (chyba) na pół roku. Po tym czasie można zdecydować, czy opłaca się kupować abonament.

Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna
bikal
2019-10-29
09:12
Dziękuję bardzo za informację.
Anna
sryczkowska
sryczkowska
2019-10-29
09:24
Dzień dobry,

dziękuję za zapytanie. Zarówno Podręcznik Nauczyciela jak i sam abonament lektorski za 120 zł daje taki sam roczny dostęp na platformie e-polish.eu.

Główne korzyści dla lektora posiadającego dostęp do platformy to:
-korzystanie z materiałów dostępnych w portalu (ćwiczenia, dialogi i teksty) do tworzenia własnych lekcji
-szybkie tworzenie własnych ćwiczeń i lekcji
-możliwość przechowywania swoich materiałów (dostępnych online)
-automatycznie sprawdzane przez system prace domowe i testy online
-możliwość przeprowadzania lekcji online
-forum metodyczne
-słownik multimedialny

Lektor otrzymuje dostęp nauczycielski do zasobów platformy e-polish.eu poprzez:

a) aktywowanie kodu z podręczników z serii "POLSKI krok po kroku"
Dostęp przyznawany jest wtedy na 12 miesięcy (Podręczniki Nauczyciela) lub 6 miesięcy (pozostałe pozycje)
* Uwaga - aktywowanie kodu z Gier i Zabaw daje dodatkowo dostęp do danych gier online na platformie (dostęp ten jest przyznawany ''na zawsze'' (nie tylko na 6 miesięcy) pod warunkiem, że nauczyciel ma aktywny abonament)

b) subskrypcję (abonament)
Dostęp przyznawany jest na 12 miesięcy

W celu uzyskania dostępu należy na swoim profilu wybrać ikonkę z kłódką (na górnej belce panelu) lub ikonkę z ludzikiem i zakładkę ''abonament''. System przekieruje wtedy do strony gdzie będzie można wybrać sposób przedłużenia dostępu nauczycielskiego do platformy. Należy wybrać jedną z opcji i podążyć za dalszymi instrukcjami.

Jak słusznie zauważyła moja poprzedniczka, kupując Podręcznik Nauczyciela uzyskuje Pani więcej bo także książkę w formie papierowej. Zazwyczaj nauczyciele w pierwszej kolejności kupują książki i aktywują z nich kody aby uzyskać dostęp do platformy (zwłaszcza jeśli uczą polskiego także stacjonarnie w szkołach) a dopiero potem sam abonament. Oczywiście decyzja należy do nauczyciela.

W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań, pozostaję do dyspozycji i proszę o kontakt.

Pozdrawiam serdecznie,
Sylwia Ryczkowska-Blasi
Antonio w szkole języka polskiego
Antonio
Bruksela (Belgia)

Próbowałem uczyć się kilku języków online, ale szybko się zniechęcałem, bo albo kurs był za bardzo komunikacyjny, albo też za bardzo ‘tradycyjny’. Polskiego nie miałem możliwości uczyć się inaczej jak tylko online, więc bez przekonania, ale zarejestrowałem się na kurs na e-polish.eu. Ku mojemu zdziwieniu, tutaj po raz pierwszy spotykam się z kursem, gdzie metodzie komunikacyjnej towarzyszy rzetelny komentarz gramatyczny. Na początku kursu sięgałem do niego dość często, teraz przekonałem się że materiał jest tak fantastycznie przygotowany, iż jest to zbędne. Faktycznie uczę się teraz czysto komunikacyjnie!

Читай далі

Маєш питання? Заповни форму нижче або зателефонуй +48 12 352-12-09.