Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

abonament czy książka

bikal
2019-10-28
13:48
abonament czy książka
Dzień dobry.
Proszę mi wytłumaczyć czym rożni się zakup abonamentu za 120 zł a zakup podręcznika dla nauczyciela. Mam zamiar korzystać z portalu ucząc tylko jedna osobę. Co dla mnie i tej osoby jest korzystniejsze do zakupu. Dziękuję.
czarrymarry
2019-10-29
07:28
Dzień dobry,
Abonament pozwala użytkować platformę e-polish przez rok. Tutaj ma Pan/Pani dostęp do wielu materiałów, transkryptów, ćwiczeń, etc. Jest również możliwość własnoręcznego tworzenia testów czy zadań dla studenta.
Książka będzie zawsze pod ręką. Podręcznik nauczyciela podpowie, jak poprowadzić daną lekcję. Z tego co pamiętam, w książce znajduje się kod dostępu do portalu (chyba) na pół roku. Po tym czasie można zdecydować, czy opłaca się kupować abonament.

Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna
bikal
2019-10-29
09:12
Dziękuję bardzo za informację.
Anna
sryczkowska
2019-10-29
09:24
Dzień dobry,

dziękuję za zapytanie. Zarówno Podręcznik Nauczyciela jak i sam abonament lektorski za 120 zł daje taki sam roczny dostęp na platformie e-polish.eu.

Główne korzyści dla lektora posiadającego dostęp do platformy to:
-korzystanie z materiałów dostępnych w portalu (ćwiczenia, dialogi i teksty) do tworzenia własnych lekcji
-szybkie tworzenie własnych ćwiczeń i lekcji
-możliwość przechowywania swoich materiałów (dostępnych online)
-automatycznie sprawdzane przez system prace domowe i testy online
-możliwość przeprowadzania lekcji online
-forum metodyczne
-słownik multimedialny

Lektor otrzymuje dostęp nauczycielski do zasobów platformy e-polish.eu poprzez:

a) aktywowanie kodu z podręczników z serii "POLSKI krok po kroku"
Dostęp przyznawany jest wtedy na 12 miesięcy (Podręczniki Nauczyciela) lub 6 miesięcy (pozostałe pozycje)
* Uwaga - aktywowanie kodu z Gier i Zabaw daje dodatkowo dostęp do danych gier online na platformie (dostęp ten jest przyznawany ''na zawsze'' (nie tylko na 6 miesięcy) pod warunkiem, że nauczyciel ma aktywny abonament)

b) subskrypcję (abonament)
Dostęp przyznawany jest na 12 miesięcy

W celu uzyskania dostępu należy na swoim profilu wybrać ikonkę z kłódką (na górnej belce panelu) lub ikonkę z ludzikiem i zakładkę ''abonament''. System przekieruje wtedy do strony gdzie będzie można wybrać sposób przedłużenia dostępu nauczycielskiego do platformy. Należy wybrać jedną z opcji i podążyć za dalszymi instrukcjami.

Jak słusznie zauważyła moja poprzedniczka, kupując Podręcznik Nauczyciela uzyskuje Pani więcej bo także książkę w formie papierowej. Zazwyczaj nauczyciele w pierwszej kolejności kupują książki i aktywują z nich kody aby uzyskać dostęp do platformy (zwłaszcza jeśli uczą polskiego także stacjonarnie w szkołach) a dopiero potem sam abonament. Oczywiście decyzja należy do nauczyciela.

W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań, pozostaję do dyspozycji i proszę o kontakt.

Pozdrawiam serdecznie,
Sylwia Ryczkowska-Blasi
Nauka polskiego Christian
Christian
Dresden (Niemcy)

Doskonały kurs do nauki języka polskiego. Jestem zaskoczony tak dużym bogactwem dostępnych ćwiczeń do każdego z poruszanych w kursie tematów. Dzięki temu nawet trudne tematy stają się jasne i moje umiejętności rozumienia i używania polskiego są na coraz wyższym poziomie.

more

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.
×
We are available online

Due to the COVID-19 pandemic, GLOSSA office will be closed until further notice. All Polish courses will run in online mode via e-polish.eu platform.

Our advisors will be at your service via e-mail or phone (bookstore +48 500 75 24 47 or +48 503 453 200, Polish courses +48 690 599 520, e-polish.eu +48 505 356 332 or + 48 506 058 480) Monday to Friday, from 8:30 am to 4:30 pm. 

We apologize for any inconvenience and thank you for understanding.