Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

pytanie o abonament

mkalisz
2022-02-10
22:50
pytanie o abonament
Dzień dobry. Korzystam z podręcznika nauczyciela poziom 2 od 5 miesięcy. Byłam przekonana, że mam dostęp przez 12 miesięcy do zasobów i narzędzi platformy rejestrując się za pomocą kodu dostępu podanego w podręczniku. Taka informacja również jest napisana przy podanym kodzie dostępu. Ostatnio wyświetla mi się informacja ,że czas korzystania kończy mi się w marcu. Czyli po 1/2 roku. Dlaczego ? Proszę o wyjaśnienie. Pozdrawiam
mnowacka
2022-02-11
09:20
Dzień dobry Pani Mieczysławo,

dziękujemy za przesłane zapytanie. Tak jak Pani mówi, aktywowanie kodu z Podręcznika Nauczyciela wydłuża abonament na platformie o kolejne 12 miesięcy. Kod ten był aktywowany w marcu 2021, więc jego ważność upływa w marcu 2022. Skontaktuję się z Panią drogą mailową w celu przekazania szczegółów.

Pozdrawiam
Patrycja Błasiak - dział obsługi klienta
opinia o kursie języka polskiego Ben
Ben
Huston (USA)

Zdecydowałem się uczyć polskiego przy pomocy e-polish.eu nie bez wątpliwości. Teraz jednak – po dwóch miesiącach nauki – przyznaję była to dobra decyzja. Mając ograniczony czas na naukę program ten daje mi pełną elastyczność. Polecam wszystkim zainteresowanym językiem polskim!

Читай далі

Маєш питання? Заповни форму нижче або зателефонуй +48 12 352-12-09.