Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

pytanie o abonament

mkalisz
2022-02-10
22:50
pytanie o abonament
Dzień dobry. Korzystam z podręcznika nauczyciela poziom 2 od 5 miesięcy. Byłam przekonana, że mam dostęp przez 12 miesięcy do zasobów i narzędzi platformy rejestrując się za pomocą kodu dostępu podanego w podręczniku. Taka informacja również jest napisana przy podanym kodzie dostępu. Ostatnio wyświetla mi się informacja ,że czas korzystania kończy mi się w marcu. Czyli po 1/2 roku. Dlaczego ? Proszę o wyjaśnienie. Pozdrawiam
mnowacka
2022-02-11
09:20
Dzień dobry Pani Mieczysławo,

dziękujemy za przesłane zapytanie. Tak jak Pani mówi, aktywowanie kodu z Podręcznika Nauczyciela wydłuża abonament na platformie o kolejne 12 miesięcy. Kod ten był aktywowany w marcu 2021, więc jego ważność upływa w marcu 2022. Skontaktuję się z Panią drogą mailową w celu przekazania szczegółów.

Pozdrawiam
Patrycja Błasiak - dział obsługi klienta
Polish lessons wg Elisabeth
Elisabeth
London (Wielka Brytania)

Gratuluję – świetnie zrealizowanego portalu! Bardzo podoba mi się sposób wprowadzania materiału i to wyłącznie przy użyciu języka polskiego. Na początku myślałam, że bez użycia angielskiego niczego się nie nauczę, ale to faktycznie działa! Oczywiście korzystam z komentarzy gramatycznych po angielsku, ale to raczej dla upewnienia się, czy wszystko dobrze rozumiem. Dialogów, nagrań oraz ćwiczeń opcjonalnych jest tak dużo, iż nie sposób czegoś nie zrozumieć.

more

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.