Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

pytanie o abonament

mkalisz
2022-02-10
22:50
pytanie o abonament
Dzień dobry. Korzystam z podręcznika nauczyciela poziom 2 od 5 miesięcy. Byłam przekonana, że mam dostęp przez 12 miesięcy do zasobów i narzędzi platformy rejestrując się za pomocą kodu dostępu podanego w podręczniku. Taka informacja również jest napisana przy podanym kodzie dostępu. Ostatnio wyświetla mi się informacja ,że czas korzystania kończy mi się w marcu. Czyli po 1/2 roku. Dlaczego ? Proszę o wyjaśnienie. Pozdrawiam
mnowacka
2022-02-11
09:20
Dzień dobry Pani Mieczysławo,

dziękujemy za przesłane zapytanie. Tak jak Pani mówi, aktywowanie kodu z Podręcznika Nauczyciela wydłuża abonament na platformie o kolejne 12 miesięcy. Kod ten był aktywowany w marcu 2021, więc jego ważność upływa w marcu 2022. Skontaktuję się z Panią drogą mailową w celu przekazania szczegółów.

Pozdrawiam
Patrycja Błasiak - dział obsługi klienta
Antonio w szkole języka polskiego
Antonio
Bruksela (Belgia)

Próbowałem uczyć się kilku języków online, ale szybko się zniechęcałem, bo albo kurs był za bardzo komunikacyjny, albo też za bardzo ‘tradycyjny’. Polskiego nie miałem możliwości uczyć się inaczej jak tylko online, więc bez przekonania, ale zarejestrowałem się na kurs na e-polish.eu. Ku mojemu zdziwieniu, tutaj po raz pierwszy spotykam się z kursem, gdzie metodzie komunikacyjnej towarzyszy rzetelny komentarz gramatyczny. Na początku kursu sięgałem do niego dość często, teraz przekonałem się że materiał jest tak fantastycznie przygotowany, iż jest to zbędne. Faktycznie uczę się teraz czysto komunikacyjnie!

more

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.