Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

pytanie o abonament

mkalisz
2022-02-10
22:50
pytanie o abonament
Dzień dobry. Korzystam z podręcznika nauczyciela poziom 2 od 5 miesięcy. Byłam przekonana, że mam dostęp przez 12 miesięcy do zasobów i narzędzi platformy rejestrując się za pomocą kodu dostępu podanego w podręczniku. Taka informacja również jest napisana przy podanym kodzie dostępu. Ostatnio wyświetla mi się informacja ,że czas korzystania kończy mi się w marcu. Czyli po 1/2 roku. Dlaczego ? Proszę o wyjaśnienie. Pozdrawiam
mnowacka
2022-02-11
09:20
Dzień dobry Pani Mieczysławo,

dziękujemy za przesłane zapytanie. Tak jak Pani mówi, aktywowanie kodu z Podręcznika Nauczyciela wydłuża abonament na platformie o kolejne 12 miesięcy. Kod ten był aktywowany w marcu 2021, więc jego ważność upływa w marcu 2022. Skontaktuję się z Panią drogą mailową w celu przekazania szczegółów.

Pozdrawiam
Patrycja Błasiak - dział obsługi klienta
opinia o kursie języka polskiego Ben
Ben
Huston (USA)

Zdecydowałem się uczyć polskiego przy pomocy e-polish.eu nie bez wątpliwości. Teraz jednak – po dwóch miesiącach nauki – przyznaję była to dobra decyzja. Mając ograniczony czas na naukę program ten daje mi pełną elastyczność. Polecam wszystkim zainteresowanym językiem polskim!

more

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.