Angielski Ogólny – ECX-G
EC English

Kurs języka angielskiego ogólnego prowadzony na wszystkich poziomach zaawansowania w małych, międzynarodowych grupach. Przez mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie, uczestnik kursu może uczyć się z i w kontekście, który jest szczególnie dla niego stymulujący i do niego się odnoszący. Oprócz zajęć, student może brać udział w programie dodatkowym, w którym to znajdują się m.in. wizyty w największych atrakcjach turystycznych miasta czy udział w zajęciach sportowych i warsztatach, a także zakupy i wieczorne wyjścia w miasto.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

badminton, bilard *, bowling *, cycling *, fitness, ice scating *, sport in park

boat cruises *, cheese & wine tasting *, cinema afternoon/evening *, city tour/walk, concerts, conversation practice, cooking lessons *, cultural activities, cultural events and festivals, dinner in a typical restaurant *, film evenings, film workshops, guided city tours *, guided museum tours *, history lessons/workshops, international evenings, lectures on various topics, museum visits, orientation tour, pronunciation lessons/workshops, pub and restaurant evenings, school party, theme workshops

Toronto *, Ottawa *, Niagara Falls *, Quebec *

* zajęcia dodatkowo płatne

choose course option:

Akredytacje

ACELS (Accreditation and Coordination of English Language Services)ALTO (Association of Language TravelOrganisations)EQUALSLanguages Canada

Uczestnicy kursu

Satoshi w szkole języka polskiego
Satoshi
Nagasaki (Japonia)

Jestem zaskoczony możliwościami, jakie daje ten kurs. Uczyłem się przy pomocy programów komputerowych angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego i nie spodziewałbym się, iż powstanie program do nauki języka polskiego w wielu kwestiach przewyższający tamte programy. Choć uczę się dopiero od miesiąca jestem pewny, że wkrótce będę mówił po polsku!

more

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.