Z naszym kursem języka hiszpańskiego, nauczysz się nie tylko języka, ale również dowiesz się więcej o kulturze i cywilizacji Hiszpanii. Na naszych zajęciach stosujemy metodę komunikacyjną, ze szczególnym naciskiem na przedstawianie działań pozwalających na rozwijanie i praktykę rozmowy o życiowych sytuacjach. Jednocześnie nie zapominamy o innych ważnych umiejętnościach: mówieniu, czytaniu, pisaniu, słuchaniu, gramatyce czy słownictwie.
* Podręczniki nie zawarte w cenie kursu.
Dodatkowo, z tym kursem hiszpańskiego, oferujemy możliwość uczestniczenia w treningach tenisa. Zajęcia z tenisa odbywają się popołudniami, po zajęciach lekcyjnych. Gwarantowane 3 lekcje tenisa/tydz. Rekomendowane posiadanie własnej rakiety (możliwość wypożyczenia na obiekcie w cenie ok. 3 EUR/dzień).
Akredytacje



Uczestnicy kursu

Antonio
Bruksela (Belgia)Próbowałem uczyć się kilku języków online, ale szybko się zniechęcałem, bo albo kurs był za bardzo komunikacyjny, albo też za bardzo ‘tradycyjny’. Polskiego nie miałem możliwości uczyć się inaczej jak tylko online, więc bez przekonania, ale zarejestrowałem się na kurs na e-polish.eu. Ku mojemu zdziwieniu, tutaj po raz pierwszy spotykam się z kursem, gdzie metodzie komunikacyjnej towarzyszy rzetelny komentarz gramatyczny. Na początku kursu sięgałem do niego dość często, teraz przekonałem się że materiał jest tak fantastycznie przygotowany, iż jest to zbędne. Faktycznie uczę się teraz czysto komunikacyjnie!