włoski dla seniorów – IMI-SSC
IH Milano

Kursy przeznaczone dla osób po 50 roku życia, które łączą naukę języka z bogatym programem kulturalnym i turystycznym. Zajęcia odbywają się w kameralnych międzynarodowych grupach, dzięki czemu uczestnicy mają możliwość, poza doskonaleniem języka, zawrzeć nowe znajomości z ludźmi w zbliżonym wieku z różnych stron świata.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

bowling

city tour/walk, cooking lessons, disco, lunch with the teacher, museum visits, pub and restaurant evenings, Afternoon visits to places of interest, Cooking classes, Bowling, Happy hour, Film time, Wine tasting evenings, Dinners in typical Milanese restaurants and pizzerias, Events in famous clubs and discos of Milan

Bergamo *, Monza *, jezioro Como *, Genua *

* zajęcia dodatkowo płatne

Akredytacje

A.S.I.L.S. (Association of Italian Schools in Italy)CSN (Centrala Studiemedelsnamnden Sweden)International House World Organisation Italian Ministry of Education

Uczestnicy kursu

Polish lessons wg Elisabeth
Elisabeth
London (Wielka Brytania)

Gratuluję – świetnie zrealizowanego portalu! Bardzo podoba mi się sposób wprowadzania materiału i to wyłącznie przy użyciu języka polskiego. Na początku myślałam, że bez użycia angielskiego niczego się nie nauczę, ale to faktycznie działa! Oczywiście korzystam z komentarzy gramatycznych po angielsku, ale to raczej dla upewnienia się, czy wszystko dobrze rozumiem. Dialogów, nagrań oraz ćwiczeń opcjonalnych jest tak dużo, iż nie sposób czegoś nie zrozumieć.

more

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.