Niemiecki Ogólny – DDM-G
did deutsch-institut

Nasz kurs języka niemieckiego ogólnego został stworzony z myślą o tych, którzy chcą szybko podnieść swoje kompetencje językowe. Będziesz się tu uczył intenstywnie, praktykując w międzynarodowym środowisku studenckim. Zajęcia skupiają się na komunikacji i tematyce najbliższej uczestnikom - pracy, nauce czy podróżach po Niemczech.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

bilard *, cycling *, ice scating *, mountain hiking *, skiing *, table tennis

barbecue, city tour/walk, concerts *, cultural events and festivals, guided museum tours *, international evenings, orientation tour, pub and restaurant evenings, sightseeng, visit to a brewery *, visits to music festivals

English Garden, Oktoberfest, Modern Pinakothek, FC Bayern München Arena *, Lake area of Chiemsee *, Augsburg *, Regensburg *, Salzburg *, Neuschwanstein Castle *

* zajęcia dodatkowo płatne

choose course option:

Akredytacje

EQUALS

Uczestnicy kursu

Satoshi w szkole języka polskiego
Satoshi
Nagasaki (Japonia)

Jestem zaskoczony możliwościami, jakie daje ten kurs. Uczyłem się przy pomocy programów komputerowych angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego i nie spodziewałbym się, iż powstanie program do nauki języka polskiego w wielu kwestiach przewyższający tamte programy. Choć uczę się dopiero od miesiąca jestem pewny, że wkrótce będę mówił po polsku!

more

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.