Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

50 darmowych lekcji - lekcje dla Ukraińców

DorSob
DorSob
2022-10-06
10:07
50 darmowych lekcji - lekcje dla Ukraińców
Dzień dobry! Jeśli lektor udostępni darmowe lekcje dla Ukraińców, dostaje 50 darmowych lekcji. Co to znaczy? Nie jest pobierana prowizja, czy chodzi o coś innego? Czy po tych 50 lekcjach, mimo że kolejne lekcje są nadal darmowe, lektor płaci prowizję za korzystanie z wirtualnej sali? I jeszcze jedno pytanie - czy lektor z aktywnym kontem, zgłaszając chęć prowadzenia darmowych lekcji dla Ukraińców, ma przedłużoną aktywację o trzy miesiące?
sryczkowska
2022-10-07
10:46
Pani Doroto,

jeżeli chce Pani udzielać bezpłatnych lekcji Ukraińcom online na platformie otrzyma Pani od nas za darmo 3-miesięczny abonament nauczyciela oraz pakiet 50 lekcji do wykorzystania. Tak, system automatycznie wydłuży Pani abonament o te 3 miesiące. Lekcje online ''wyglądają'' zupełnie tak samo jak każde inne na naszej platformie. Są darmowe to znaczy, że nie będzie musiała Pani płacić prowizji za przeprowadzenie tych lekcji online.

Pozdrawiam serdecznie
Sylwia Ryczkowska-Blasi
sylwia.ryczkowska-blasi@glossa.pl
DorSob
DorSob
2022-10-14
18:47
Dziękuję.
Polish lessons wg Elisabeth
Elisabeth
London (Wielka Brytania)

Gratuluję – świetnie zrealizowanego portalu! Bardzo podoba mi się sposób wprowadzania materiału i to wyłącznie przy użyciu języka polskiego. Na początku myślałam, że bez użycia angielskiego niczego się nie nauczę, ale to faktycznie działa! Oczywiście korzystam z komentarzy gramatycznych po angielsku, ale to raczej dla upewnienia się, czy wszystko dobrze rozumiem. Dialogów, nagrań oraz ćwiczeń opcjonalnych jest tak dużo, iż nie sposób czegoś nie zrozumieć.

más

¿Tienes preguntas? Cumplimenta el formulario o llámanos +48 12 352-12-09.