Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

50 darmowych lekcji - lekcje dla Ukraińców

DorSob
DorSob
2022-10-06
10:07
50 darmowych lekcji - lekcje dla Ukraińców
Dzień dobry! Jeśli lektor udostępni darmowe lekcje dla Ukraińców, dostaje 50 darmowych lekcji. Co to znaczy? Nie jest pobierana prowizja, czy chodzi o coś innego? Czy po tych 50 lekcjach, mimo że kolejne lekcje są nadal darmowe, lektor płaci prowizję za korzystanie z wirtualnej sali? I jeszcze jedno pytanie - czy lektor z aktywnym kontem, zgłaszając chęć prowadzenia darmowych lekcji dla Ukraińców, ma przedłużoną aktywację o trzy miesiące?
sryczkowska
sryczkowska
2022-10-07
10:46
Pani Doroto,

jeżeli chce Pani udzielać bezpłatnych lekcji Ukraińcom online na platformie otrzyma Pani od nas za darmo 3-miesięczny abonament nauczyciela oraz pakiet 50 lekcji do wykorzystania. Tak, system automatycznie wydłuży Pani abonament o te 3 miesiące. Lekcje online ''wyglądają'' zupełnie tak samo jak każde inne na naszej platformie. Są darmowe to znaczy, że nie będzie musiała Pani płacić prowizji za przeprowadzenie tych lekcji online.

Pozdrawiam serdecznie
Sylwia Ryczkowska-Blasi
sylwia.ryczkowska-blasi@glossa.pl
DorSob
DorSob
2022-10-14
18:47
Dziękuję.
Nauka polskiego Rosa
Rosa
Barcelona (Hiszpania)

To rzeczywiście działa! Świetna jest także konwencja kursu - coraz bardziej wciągam się w akcję i zaprzyjaźniam z bohaterami, a przy okazji wydaje mi się, że coraz lepiej rozumiem i mówię po polsku. Mój nauczyciel polskiego także jest zaskoczony moimi postępami ;-)

more

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.