Forum e-polish.eu dla nauczycieli
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

50 darmowych lekcji - lekcje dla Ukraińców

DorSob
DorSob
2022-10-06
10:07
50 darmowych lekcji - lekcje dla Ukraińców
Dzień dobry! Jeśli lektor udostępni darmowe lekcje dla Ukraińców, dostaje 50 darmowych lekcji. Co to znaczy? Nie jest pobierana prowizja, czy chodzi o coś innego? Czy po tych 50 lekcjach, mimo że kolejne lekcje są nadal darmowe, lektor płaci prowizję za korzystanie z wirtualnej sali? I jeszcze jedno pytanie - czy lektor z aktywnym kontem, zgłaszając chęć prowadzenia darmowych lekcji dla Ukraińców, ma przedłużoną aktywację o trzy miesiące?
sryczkowska
2022-10-07
10:46
Pani Doroto,

jeżeli chce Pani udzielać bezpłatnych lekcji Ukraińcom online na platformie otrzyma Pani od nas za darmo 3-miesięczny abonament nauczyciela oraz pakiet 50 lekcji do wykorzystania. Tak, system automatycznie wydłuży Pani abonament o te 3 miesiące. Lekcje online ''wyglądają'' zupełnie tak samo jak każde inne na naszej platformie. Są darmowe to znaczy, że nie będzie musiała Pani płacić prowizji za przeprowadzenie tych lekcji online.

Pozdrawiam serdecznie
Sylwia Ryczkowska-Blasi
sylwia.ryczkowska-blasi@glossa.pl
DorSob
DorSob
2022-10-14
18:47
Dziękuję.
Antonio w szkole języka polskiego
Antonio
Bruksela (Belgia)

Próbowałem uczyć się kilku języków online, ale szybko się zniechęcałem, bo albo kurs był za bardzo komunikacyjny, albo też za bardzo ‘tradycyjny’. Polskiego nie miałem możliwości uczyć się inaczej jak tylko online, więc bez przekonania, ale zarejestrowałem się na kurs na e-polish.eu. Ku mojemu zdziwieniu, tutaj po raz pierwszy spotykam się z kursem, gdzie metodzie komunikacyjnej towarzyszy rzetelny komentarz gramatyczny. Na początku kursu sięgałem do niego dość często, teraz przekonałem się że materiał jest tak fantastycznie przygotowany, iż jest to zbędne. Faktycznie uczę się teraz czysto komunikacyjnie!

więcej

Masz pytania? Wypełnij formularz lub zadzwoń +48 12 352-12-09.