Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

Materialy

lucas911tt
2021-06-19
19:47
Materialy
Dlaczego jezeli mam wykupiony abonament na rok to do wiekszosci materialow i tak mam zakaz dostepu?
sryczkowska
2021-06-21
10:31
Dzień dobry,

dziękuję za przesłane zapytanie. W ramach abonamentu lektor posiada dostęp do każdego z osobna ćwiczenia z podręczników POLSKI krok po kroku 1, 2 i junior oraz ich zeszytów ćwiczeń (wszystkie ćwiczenia podstawowe oraz alternatywne) oraz dostęp do tabel z Tablic Gramatycznych. Oprócz tego abonament pozwala lektorowi na przetwarzanie materiałów dostępnych na platformie oraz tworzenie swoich własnych materiałów (tworzenie z nich pdf-ów, lekcji, testów online), zadawanie spersonalizowanych testów online ( w tym gotowego testu plasującego) swoim studentom oraz prowadzenie lekcji (indywidualnych i grupowych) online przy wykorzystaniu wirtualnej sali lekcyjnej.

Ażeby mieć także dostęp do innych treści jak na przykład e-coursebooków https://e-polish.eu/e-coursebooki-e-booki-polski-dla-obcokrajowcow lub Gier i Zabaw online lektor musi dodatkowo aktywować kod z tychże książek (lub zakupić e-coursebook). Przy czym już samo to przedłuży abonament lektora na 6 miesięcy. Na przykład jeśli lektor kupi e-coursebook lub aktywuje kod z książki papierowej POLSKI krok po kroku 1 to otrzyma 6 miesięcy abonamentu oraz tenże e-coursebook na swoim koncie.

W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań, pozostaję do dyspozycji i proszę o kontakt mailowy na adres sylwia.ryczkowska-blasi@glossa.pl

Pozdrawiam serdecznie
Sylwia Ryczkowska-Blasi
sryczkowska
2021-06-25
10:57
Dzień dobry,

chciałabym sprostować informację. W ramach abonamentu lektor posiada dostęp do każdego z osobna ćwiczenia z podręczników POLSKI krok po kroku 1, 2 i junior (wszystkie ćwiczenia podstawowe oraz alternatywne) oraz dostęp do tabel z Tablic Gramatycznych.

Pozdrawiam,
Sylwia Ryczkowska-Blasi
Polish lessons wg Elisabeth
Elisabeth
London (Wielka Brytania)

Gratuluję – świetnie zrealizowanego portalu! Bardzo podoba mi się sposób wprowadzania materiału i to wyłącznie przy użyciu języka polskiego. Na początku myślałam, że bez użycia angielskiego niczego się nie nauczę, ale to faktycznie działa! Oczywiście korzystam z komentarzy gramatycznych po angielsku, ale to raczej dla upewnienia się, czy wszystko dobrze rozumiem. Dialogów, nagrań oraz ćwiczeń opcjonalnych jest tak dużo, iż nie sposób czegoś nie zrozumieć.

más

¿Tienes preguntas? Cumplimenta el formulario o llámanos +48 12 352-12-09.