Jeśli chcesz uczyć się polskiego…

Świetnie trafiłeś, gdyż portal e-polish.eu adresowany jest właśnie do osób, które interesuje język polski dla obcokrajowców. Szukasz dla siebie kursu języka polskiego? Niezależnie od tego, czy znasz już podstawy polskiego, posługujesz się tym językiem na wysokim poziomie, czy też dopiero planujesz rozpocząć naukę polskiego, z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie! Przygotowaliśmy dla Ciebie wiele opcji, dopasowanych do różnych poziomów, potrzeb, możliwości czasowych i oczekiwań. W zależności od Twoich preferencji możesz wybrać kurs polskiego online, lekcje indywidualne z lektorem (prowadzone przez internet przy wykorzystaniu naszej wirtualnej sali lekcyjnej) lub też zaplanować przyjazd do Polski na intensywny kurs polskiego w Krakowie i innych miastach. Niezależnie od tego, jaką formę nauki wybierzesz, możesz mieć pewność, że będziesz się uczył z profesjonalnymi lektorami, dla których nauczanie polskiego jest wielką życiową pasją.
Na portalu e-polish.eu znajdziesz także cały szereg różnorodnych materiałów, narzędzi i informacji, które pomogą Ci lepiej poznać nasz język. W księgarni możesz przejrzeć i zakupić najnowsze podręczniki, zeszyty ćwiczeń, kompendia gramatyczne i leksykalne. Nasz multimedialny słownik umożliwi Ci nie tylko sprawdzenie znaczenia słów i wyrażeń, lecz również zapoznanie się z tabelami odmian gramatycznych.


Jeśli jesteś nauczycielem języka polskiego…

Świetnie trafiłeś – portal e-polish.eu jest przeznaczony właśnie dla Ciebie. Znajdziesz tu przede wszystkim ogromną bazę materiałów, które pomogą Ci urozmaicić prowadzone przez Ciebie kursy języka polskiego. Udostępniane na platformie materiały obejmują zarówno gotowe lekcje jak też ćwiczenia, dialogi, nagrania, tabele, ilustracje itp. Zostały one opracowane przez zespół doświadczonych nauczycieli ze szkoły języka polskiego GLOSSA z Krakowa. Wielu z nich jest autorami bestsellerowej serii podręczników języka polskiego dla obcokrajowców: „POLSKI krok po kroku”. Korzystając z platformy internetowej e-polish.eu masz możliwość skorzystania z ich wiedzy, którą chętnie się dzielą poprzez specjalne forum metodyczne. Dodatkowo e-polish.eu to bogaty zestaw różnorodnych narzędzi, które pomogą Ci przygotowywać i prowadzić zajęcia – szybko tworzyć własne ćwiczenia, zadawać prace domowe i testy online oraz udzielać lekcji polskiego online. Teraz niezależnie od tego gdzie mieszkasz lub przebywasz, możesz mieć uczniów na całym świecie!


Doświadczeni lektorzy i autorzy podręczników


Podręczniki do polskiego dla dorosłych i dla dzieci


Kursy polskiego w Krakowie oraz online


Antonio w szkole języka polskiego
Antonio
Bruksela (Belgia)

Próbowałem uczyć się kilku języków online, ale szybko się zniechęcałem, bo albo kurs był za bardzo komunikacyjny, albo też za bardzo ‘tradycyjny’. Polskiego nie miałem możliwości uczyć się inaczej jak tylko online, więc bez przekonania, ale zarejestrowałem się na kurs na e-polish.eu. Ku mojemu zdziwieniu, tutaj po raz pierwszy spotykam się z kursem, gdzie metodzie komunikacyjnej towarzyszy rzetelny komentarz gramatyczny. Na początku kursu sięgałem do niego dość często, teraz przekonałem się że materiał jest tak fantastycznie przygotowany, iż jest to zbędne. Faktycznie uczę się teraz czysto komunikacyjnie!

więcej

Masz pytania? Wypełnij formularz lub zadzwoń +48 12 352-12-09.