Nauczaj języka polskiego przez internet

Niezależnie od tego gdzie mieszkasz możesz nauczać teraz studentów z całego świata. Daje Ci to nieograniczone możliwości rozwoju, nowych doświadczeń i zwiększenia swojego dochodu. Terminy zajęć możesz dopasować ściśle do swoich potrzeb. Pracujesz wygodnie nie wychodząc z domu i nie tracąc czasu na dojazdy. Wystarczy wejść do wirtualnej sali lekcyjnej!

Prosto i wygodnie

Jak to działa? To proste! Jak każdy lektor zarejestrowany w systemie tworzysz swój profil, w którym podajesz informacje o sobie, swoim wykształceniu i doświadczeniu oraz określasz stawkę za godzinę zajęć. Następnie wprowadzasz w interaktywnym kalendarzu terminy, w których chcesz prowadzić zajęcia. Możesz je określić na najbliższe dni lub też na cały rok z góry – wszystko zależy od Ciebie.

Na podstawie profilu, ceny, harmonogramu oraz opinii innych studentów osoba zainteresowana nauką polskiego wybiera nauczyciela, z którym chce się uczyć i wykupuje określoną liczbę (1, 10, 20, 30) zajęć indywidualnych.

Gotowe konspekty i materiały

Zajęcia przygotowujesz na bazie swoich materiałów lub też gotowych lekcji lub innych materiałów dostępnych w portalu e-polish.eu. Każdą taką lekcje możesz zapisać i wykorzystać w przyszłości dla innych studentów.

Virtual classroom

W czasie zajęć indywidualnych Twój kontakt ze studentem nie jest ograniczony jedynie do rozmowy przez telefon lub Skype’a. Niezależnie od tego jaka dzieli Was odległość spotykacie się w wirtualnej sali lekcyjnej, gdzie możecie nie tylko rozmawiać ale wspólnie opisywać ilustracje, dyskutować nad tekstami oraz rozwiązywać ćwiczenia. Do Waszej dyspozycji jest także tablica, która pozwala na robienie notatek i prezentowanie najważniejszych zagadnień.

Po zajęciach student ocenia lekcję, w tym jej treść i atrakcyjność metod. Na podstawie tych ocen budujesz swoją markę – lektorzy o najlepszych ocenach są przez nas szczególnie promowani.

Aby nauczać online nowych studentów wykonaj 3 proste kroki:

1. Register
Rejestracja polega na wypełnieniu krótkiego formularza. Następnie musisz wykupić roczny abonament na dostęp do platformy w cenie 29.00 EUR.

2. Stwórz swój profil
Profil zawiera podstawowe informacje o Tobie, Twoich kwalifikacjach i doświadczeniu, na podstawie profilu student wybiera lektora. Dodatkowo ustalasz stawki za godzinę prowadzonych przez Ciebie zajęć.

3. Określ terminy zajęć
Interaktywny kalendarz umożliwia szybkie wprowadzenie dogodnych dla Ciebie terminów zajęć. Wszystkie godziny podane są zawsze w Twoim lokalnym czasie.

Register today!