Pytania i odpowiedzi dla studentów

Jak się zarejestrować

Zobacz stronie głównej. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby ustawić nowe hasło do twojego konta.

Jak aktywować wersje demo

Bezpłatną wersję demonstracyjną trzech naszych kursów online ''POLSKI krok po kroku'' możesz aktywować na swoim koncie w folderze ‘’Kursy e-polish.eu /Inne kursy’’ klikając na ‘’wersja demo’’

Wymagania techniczne dla użytkowników platformy e-polsh.eu

* stabilny, szerokopasmowy dostęp do internetu (1Mbps lub lepszy), * przeglądarka: Chrome 55 lub nowsza, Mozilla Firefox 50 lub nowsza, Opera 44 lub nowsza

Materiały do nauki języka polskiego na e-polish.eu

Gdzie znajdują się kody z książek Kody dostępu znajdują się we wszystkich publikacjach następująco: POLSKI krok po kroku 1 POLSKI krok po kroku 2 POLSKI krok po kroku - junior 1 Zeszyt ćwiczeń 1 Zeszyt ćwiczeń 2 Zeszyt ćwiczeń - junior 1 W najnowszych wydaniach powyższych książek - kod jest wydrukowany na naklejce, która znajduje się na przedniej okładce wewnątrz książki. W poprzednich wydaniach - kody znajdują się na kartce papieru w kieszonce z płytą CD. Gry i zabawy 1 Gry i zabawy - junior 1 Kod wydrukowany jest na kartce A4 dołączonej do teczki. Gry i zabawy 2 Kod naklejka znajduje się na okładce teczki w środku. Podręcznik nauczyciela 1 Kod znajdują się na kartce papieru w kieszonce z płytą CD. Podręcznik nauczyciela - junior 1 Kod-naklejka znajduje się na okładce przedniej wewnątrz książki. Tablice gramatyczne Kod wydrukowany jest na kartce A4 dołączonej do teczki. POLSKI w obrazkach 1 Kod nadrukowany jest wewnątrz na okładce. CZYTAJ krok po kroku 1 CZYTAJ krok po kroku 2 CZYTAJ krok po kroku 3 Kod nadrukowany jest na stronie 4 i 7 FONETYKA - polski w praktyce Kod znajduje się pod naklejką na tylnej okładce wewnątrz książki.

Jak aktywować kod z książek z serii ‘’POLSKI krok po kroku’’

Po zalogowaniu się na swoje konto na platformie kliknij w prawym górnym rogu na kłódkę. Pojawi się okienko, w którym należy wpisać podany kod z książki i kliknąć ‘’Enter’’. Dostęp do materiałów na platformie powinien zostać odblokowany od razu.

Gdzie znajdują się nagrania do serii książek ‘’POLSKI krok po kroku’’, ‘’CZYTAJ’’ i ‘’Fonetyki’’

Najpierw aktywuj kod z książki na swoim koncie. Nagrania będą dostępne w folderze "Info / pobierz nagrania".

Gdzie sprawdzić jaki mam dostęp do materiałów

Wszystkie informacje na temat aktualnie posiadanego dostępu do materiałów na platformie e-polish.eu znajdziesz na swoim koncie w folderze ‘’Abonament’’

Gdzie mogę znaleźć klucz odpowiedzi do ćwiczeń

Poprawne odpowiedzi wyświetlają się po kliknięciu na przycisk ''pokaż'' , który znajduje się na końcu każdego ćwiczenia

Jak uzyskać dostęp do e-coursebook’a

Dostęp do e-coursebooka można uzyskać na dwa sposoby: a) kupując papierową książkę ``POLSKI krok po kroku'' -> wtedy otrzymujesz papierową książkę + e-coursebook online. Możesz zamówić nasze książki możesz w lub na swoim koncie w folderze ‘’Sklep’’.

Jak uzyskać dostęp do kursu online

Możesz zamówić kurs online Wirtualnej Sali Lekcyjnej

Wymagania techniczne podczas lekcji online na platformie e-polish.eu

*stabilny, szerokopasmowy dostęp do internetu (1Mbps lub lepszy), *przeglądarka: Chrome 55 lub nowsza, Mozilla Firefox 50 lub nowsza, Opera 44 lub nowsza , *preferowany dostęp z komputera stacjonarnego lub laptopa raczej niż z tabletu czy telefonu komórkowego, *słuchawki i mikrofon (brak słuchawek powoduje pogłos i nauczyciel może być zmuszony do wyłączenia studenta, który będzie pracował bez słuchawek, *proszę pamiętać o zamknięciu Skype oraz innych programów, które mogą blokować wykorzystanie kamery lub mikrofonu, *możesz sam dokonać weryfikacji swojego sprzętu pod kątem wymagań technicznych. Na Twoim koncie w zakładce ''lekcje online'' jest ikonka ‘’audio-video’’ w prawym górnym rogu. Po kliknięciu na nią otworzy się okienko ''Tester połączenia''. Cały proces polega na upewnieniu się, że komputer lub urządzenie mobilne jest odpowiednio skonfigurowane, aby połączenie audio-video działało poprawnie w Wirtualnej Sali Lekcyjnej.

Jak zamówić indywidualne lekcje online z nauczycielem

Możesz zamówić lekcję online bezpośrednio u lektora

Nauka polskiego Christian
Christian
Dresden (Niemcy)

Doskonały kurs do nauki języka polskiego. Jestem zaskoczony tak dużym bogactwem dostępnych ćwiczeń do każdego z poruszanych w kursie tematów. Dzięki temu nawet trudne tematy stają się jasne i moje umiejętności rozumienia i używania polskiego są na coraz wyższym poziomie.

więcej

Masz pytania? Wypełnij formularz lub zadzwoń +48 12 429 40 51.
© 1997–2021 Szkoła Języków Obcych GLOSSA

Projekt „Wdrożenie Planu Rozwoju Eksportu” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Dotacje na innowacje. Inwestujemy w waszą przyszłość.

×
Pracujemy zdalnie

W związku z pandemią COVID-19 biuro i szkoła GLOSSA aż do odwołania będzie pracować wyłącznie w trybie zdalnym. Wszystkie kursy polskiego będą prowadzone online za pośrednictwem platformy e-polish.eu.

Kontakt z doradcami będzie możliwy wyłącznie drogą elektroniczną (e-mail) lub telefonicznie (księgarnia 500 75 24 47 lub 503 453 200, kursy polskiego 690 599 520, e-polish.eu 505 356 332 lub 506 058 480)  od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 16:30.

Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość.