Wymagania techniczne e-polish.eu

Wymagania techniczne
Sprawdź ustawienia swojej przeglądarki

Z platformy e-polish.eu można korzystać z dowolnego komputera z dostępem do internetu. Nie ma konieczności instalowania jakiegokolwiek specjalnego oprogramowania.

Zgoda na wyskakujące okienka

Upewnij się, że Twoja przeglądarka nie blokuje wyskakujących okienek.

Aby je odblokować w przeglądarce Chrome

  • w prawym górnym rogu kliknij na:
  • wybierz Ustawienia
    a następnie Ustawienia zaawansowane
  • w sekcji „Prywatność” kliknij Ustawienia treści
  • w sekcji „Wyskakujące okienka” wybierz opcję Zezwalaj na pokazywanie wyskakujących okienek we wszystkich witrynach.
Na tej stronie powinny być szczegółowe informacje jak sprawdzić ustawienia poszczególnych przeglądarek, zainstalować stosowne wtyczki itp. (np. integracja Skype'a z okienkiem przeglądarki).

Aby w pełni wykorzystać możliwości platformy, zalecamy używanie przeglądarek Chrome lub Firefox oraz systemu operacyjnego Windows.

Antonio w szkole języka polskiego
Antonio
Bruksela (Belgia)

Próbowałem uczyć się kilku języków online, ale szybko się zniechęcałem, bo albo kurs był za bardzo komunikacyjny, albo też za bardzo ‘tradycyjny’. Polskiego nie miałem możliwości uczyć się inaczej jak tylko online, więc bez przekonania, ale zarejestrowałem się na kurs na e-polish.eu. Ku mojemu zdziwieniu, tutaj po raz pierwszy spotykam się z kursem, gdzie metodzie komunikacyjnej towarzyszy rzetelny komentarz gramatyczny. Na początku kursu sięgałem do niego dość często, teraz przekonałem się że materiał jest tak fantastycznie przygotowany, iż jest to zbędne. Faktycznie uczę się teraz czysto komunikacyjnie!

więcej

Masz pytania? Wypełnij formularz lub zadzwoń +48 12 352-12-09.