Polish language discussion forum
Dyskutuj z innymi na tematy związane z językiem polskim, tłumaczeniami...

Online course of KPK2 stopped working

Dmytro.I
2021-12-29
10:18
Online course of KPK2 stopped working
Hi! Last year I purchased and used through the entire year 2 items: "POLSKI krok po kroku 2 online + konsultacje językowe z lektorem na forum" and "POLSKI krok po kroku 2 (e-coursebook)".
From this week it seems I lost access to the online course - on exercises opening I get the message about the need to buy the online course. I'm sure it was working till the last week since I use the online course routinely. Do I have to rebuy it? Thanks
GlossaJK
2021-12-30
11:18
Hello Dmytro,

Thank you for your message. After buying an e-coursebook you gain unlimited access, so you can use it as long as you want and have an account on e-polish.eu. As for the online course, the access is always for one year. So, now in order to continue your work with this extended toll, you need to purchase it. You can use a 55% discount, as a e-coursebook user.

In case of additional questions, please contact me again :)

All the best,
Joanna Krawczyk
joanna.krawczyk@glossa.pl
Dmytro.I
2022-01-01
21:18
Thanks a lot for the quick answer.
Best regards,
Polish lessons wg Elisabeth
Elisabeth
London (Wielka Brytania)

Gratuluję – świetnie zrealizowanego portalu! Bardzo podoba mi się sposób wprowadzania materiału i to wyłącznie przy użyciu języka polskiego. Na początku myślałam, że bez użycia angielskiego niczego się nie nauczę, ale to faktycznie działa! Oczywiście korzystam z komentarzy gramatycznych po angielsku, ale to raczej dla upewnienia się, czy wszystko dobrze rozumiem. Dialogów, nagrań oraz ćwiczeń opcjonalnych jest tak dużo, iż nie sposób czegoś nie zrozumieć.

more

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.