Polish language discussion forum
Dyskutuj z innymi na tematy związane z językiem polskim, tłumaczeniami...

Test 1 [101T - 1]

Caitlin1005
2021-02-01
08:51
Test 1 [101T - 1]
W tym i w innych testach popełniłam błędy. Ile razy moge zrobić korektę, Czy 1, czy 2, czy nigdy, ponieważ nie widzę opcji CHECK. Płacę za kurs, uczę się, popełniam błędy, więc możliwość robienia korekty powinna być zawsze. Czy jest możliwość zmiany ilości korekt, np w ustawieniach. Piszę po polsku, w imieniu osoby która jest Irlandką i nie do końca rozumie zasady korzystania z kursu On-Line. Prosi o pomoc.
GlossaTeam
2021-02-01
13:29
Witam serdecznie,

dziękuję za przesłane zapytanie. Rzeczywiście tak jest, że każda lekcja/rozdział na końcu ma specjalną sekcję ''Test''. Ćwiczenia, które są tam wypełniane przez studenta nie mogą być ponownie wypełnione (jak w każdym tradycyjnym teście). Ale jest taka funkcja jak ''oznacz lekcję jako nieprzerobioną'' w ustawieniach kursu (folder ''kursy e-polish.eu''), która sprawia, że cały wybrany rozdział/lekcja się resetuje (znikają wszystkie udzielone przez studenta odpowiedzi). Proszę korzystać z tej funkcji świadomie :)

Pozdrawiam,
Sylwia Ryczkowska-Blasi
alyona
2021-02-09
21:38
Tak
opinia o kursie języka polskiego Ben
Ben
Huston (USA)

Zdecydowałem się uczyć polskiego przy pomocy e-polish.eu nie bez wątpliwości. Teraz jednak – po dwóch miesiącach nauki – przyznaję była to dobra decyzja. Mając ograniczony czas na naukę program ten daje mi pełną elastyczność. Polecam wszystkim zainteresowanym językiem polskim!

more

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.