Forum dyskusyjne języka polskiego
Dyskutuj z innymi na tematy związane z językiem polskim, tłumaczeniami...

Czytaj Krok po kroku 1

Evi123
2023-06-23
19:33
Czytaj Krok po kroku 1
Hi, i also have the same problem with my code Czytaj Krok po Kroku 1.
I entered my code but ist doesn't work and now it says it has already been entered.
Can you help me.
Dziękuję bardzo
Evi Widner
mgieniec
2023-06-26
08:00
Hello Evi,

I can see that the code from your "CZYTAJ krok po kroku 1" has been successfully activated on your account. You should be able to download your recordings without any issues: https://e-polish.eu/student/#biblioteka/do-pobrania/czytaj_krok_po_kroku_1_en

Please keep in mind that activating a code from any book in the "CZYTAJ" series only grants you access to the recordings. If you would like to use the e-coursebook as well, you will need to purchase it from our Store (https://e-polish.eu/e-coursebook-e-book-polish-for-foreigners)

Feel free to contact me in case of any questions.

Kind regards,
Magdalena Gieniec
magdalena.gieniec@glossa.pl
Evi123
2023-06-28
17:23
Thank you very much
Antonio w szkole języka polskiego
Antonio
Bruksela (Belgia)

Próbowałem uczyć się kilku języków online, ale szybko się zniechęcałem, bo albo kurs był za bardzo komunikacyjny, albo też za bardzo ‘tradycyjny’. Polskiego nie miałem możliwości uczyć się inaczej jak tylko online, więc bez przekonania, ale zarejestrowałem się na kurs na e-polish.eu. Ku mojemu zdziwieniu, tutaj po raz pierwszy spotykam się z kursem, gdzie metodzie komunikacyjnej towarzyszy rzetelny komentarz gramatyczny. Na początku kursu sięgałem do niego dość często, teraz przekonałem się że materiał jest tak fantastycznie przygotowany, iż jest to zbędne. Faktycznie uczę się teraz czysto komunikacyjnie!

więcej

Masz pytania? Wypełnij formularz lub zadzwoń +48 12 352-12-09.