Forum dyskusyjne języka polskiego
Dyskutuj z innymi na tematy związane z językiem polskim, tłumaczeniami...

the textbook disappeared from the personal account Krok po Kroku Zeszyt ćwiczeń

arkadiim
2021-12-02
19:50
the textbook disappeared from the personal account Krok po Kroku Zeszyt ćwiczeń
I bought a collection books Krok po Kroku poziom 1. And I registered the codes on the site, but after a while one of my books Krok po Kroku Zeszyt ćwiczeń disappeared from my personal account. And now the exercises in the textbook in electronic form are not available to me, to open me again they offer to buy the textbook Krok po Kroku Zeszyt ćwiczeń , this is a good business.
GlossaJK
2021-12-03
10:28
Dear Arkadiim,

Thank you for contacting with us :)
I understand your concern, but I would like to ensure you that all your contents are available (including Zeszyt ćwiczeń 1) under COURSES tab/ my courses: https://e-polish.eu/student/#courses/my
Please, check if you can work with all your e-coursebooks. If there's something not working, just let me know and I will try to help.

All the best,
Joanna Krawczyk
joanna.krawczyk@glossa.pl
Polish lessons wg Elisabeth
Elisabeth
London (Wielka Brytania)

Gratuluję – świetnie zrealizowanego portalu! Bardzo podoba mi się sposób wprowadzania materiału i to wyłącznie przy użyciu języka polskiego. Na początku myślałam, że bez użycia angielskiego niczego się nie nauczę, ale to faktycznie działa! Oczywiście korzystam z komentarzy gramatycznych po angielsku, ale to raczej dla upewnienia się, czy wszystko dobrze rozumiem. Dialogów, nagrań oraz ćwiczeń opcjonalnych jest tak dużo, iż nie sposób czegoś nie zrozumieć.

więcej

Masz pytania? Wypełnij formularz lub zadzwoń +48 12 352-12-09.