Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

abonament

m.friedel
2024-04-08
16:40
abonament
Dzień dobry, czy istnieje sposób żeby mieć dostęp do wszystkich materiałów? co obejmuje abonament? nie jestem w stanie kupić kazdej ksiązki i ćwiczeń, żeby mieć kody. Na czym polega abonament 160 zł?
sryczkowska
sryczkowska
2024-04-09
07:53
Dzień dobry,

Platforma e-polish.eu daje dostęp do materiałów oraz narzędzi do nauczania języka polskiego jako obcego i można ją wykorzystywać zarówno podczas zajęć stacjonarnych jak i online na różne sposoby:
- korzystanie z materiałów z serii "POLSKI krok po kroku"
- tworzenie własnych interaktywnych ćwiczeń
- interakcje ze swoimi studentami/grupami (zadawanie testów online, testów plasujących, zadań domowych)
- tworzenie prezentacji lekcyjnych w Wirtualnej Sali Lekcyjnej

Wszystko to jest możliwe dzięki abonamentowi. Proszę zobaczyć krótki tutorial na ten temat https://www.youtube.com/watch?v=UMN3GeM4S7A&list=PL1NHVe-t_EYfvdcm6p_asVBhYcaXsOjQQ&index=2

Abonament kosztuje 140 PLN i udzielany na 12 miesięcy.

W zakres abonamentu nie wchodzą e-coursebooki, czyli interaktywne podręczniki. Je należy zakupić osobno (dostęp jest bezterminowy i niezależny od abonamentu) a także przeprowadzanie lekcji online (tutaj dodatkowa opłata prowizyjna 2 EUR za każdą przeprowadzoną lekcję).

Mam nadzieję, że moja wiadomość jest pomocna.

Pozdrawiam
Sylwia Ryczkowska-Blasi
sylwia.ryczkowska-blasi@glossa.pl
Satoshi w szkole języka polskiego
Satoshi
Nagasaki (Japonia)

Jestem zaskoczony możliwościami, jakie daje ten kurs. Uczyłem się przy pomocy programów komputerowych angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego i nie spodziewałbym się, iż powstanie program do nauki języka polskiego w wielu kwestiach przewyższający tamte programy. Choć uczę się dopiero od miesiąca jestem pewny, że wkrótce będę mówił po polsku!

more

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.