Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

Ankieta

oksana_zaytseva
oksana_zaytseva
2023-09-14
08:31
Ankieta
Szanowni Państwo, piszę pracę dyplomową na temat błędów gramatycznych w polszczyźnie wschodnich Słowian uczących się języka polskiego. Do pracy potrzebuję przeprowadzić badania. Bardzo proszę o wypełnienie ankiety. Ankieta jest anonimowa i zajmie około 5-10 min. czasu. Będę bardzo wdzięczna za Państwa pomoc. Dziękuję z góry. https://my.survio.com/Z3C5P5D0A9Q9J4S9M7V6/builder
Desponia
2023-09-17
19:17
Chętnie wypełnię, poproszę o link do ankiety. Po kliknięciu na ten z Pani postu, trzeba się zalogować do platformy, więc coś nie działa jak trzeba.
oksana_zaytseva
oksana_zaytseva
2023-09-20
19:49
Dzień dobry. Już poprawiłam, powinien działać prawidłowo. Proszę spróbować jeszcze raz. Dziękuję bardzo za odzew.
Antonio w szkole języka polskiego
Antonio
Bruksela (Belgia)

Próbowałem uczyć się kilku języków online, ale szybko się zniechęcałem, bo albo kurs był za bardzo komunikacyjny, albo też za bardzo ‘tradycyjny’. Polskiego nie miałem możliwości uczyć się inaczej jak tylko online, więc bez przekonania, ale zarejestrowałem się na kurs na e-polish.eu. Ku mojemu zdziwieniu, tutaj po raz pierwszy spotykam się z kursem, gdzie metodzie komunikacyjnej towarzyszy rzetelny komentarz gramatyczny. Na początku kursu sięgałem do niego dość często, teraz przekonałem się że materiał jest tak fantastycznie przygotowany, iż jest to zbędne. Faktycznie uczę się teraz czysto komunikacyjnie!

more

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.