Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

Brak dostępu

maximus3009
2021-11-23
19:38
Brak dostępu
Witam wszystkich!
Wykupiłem Podręcznik nauczyciela 2, wprowadziłem kod, otrzymałem dostęp, ale nie mogę otworzyć dostęp do ćwiczeń Podręcznika "Kro po kroku 2" (n.p. 20209, 20208). Czy można coś z tym zrobić?
Z góry dziękuję za szyką odpowiedź.
Pozdrawiam wszystkich!
ewa.lektor
ewa.lektor
2021-11-24
10:43
Panie Maksymie,
ma Pan dostęp do ćwiczeń z podręcznika POLSKI krok po kroku 2 w ramach ważnego abonamentu. Bardzo proszę korzystać z nowego panelu lektora (https://www.youtube.com/playlist?list=PLFCSMqLFxxL63l5DD2LzXQJE89mk5Qap2). Można wyszukać dane ćwiczenie w zakładce Biblioteka lub skorzystać z lupki. Jeśli nadal będzie kłopot to proszę o wiadomość na maila: sylwia.ryczkowska-blasi@glossa.pl
Pozdrawiam,
Sylwia Ryczkowska-Blasi
jkrawczyk
2021-11-24
11:26
Dzień dobry,

dziękuję za kontakt w tej sprawie. Jeżeli pracuje Pan na starej wersji panelu lektora to być może jest to powód. Proszę przełączyć się na nową wersję i tam wyszukać ćwiczeń (aby to zrobić należy kliknąć w link w prawym dolnym rogu strony "Przejdź do nowej wersji"). Warto korzystać z nowego panelu, ponieważ stary nie jest już aktualizowany i za jakiś czas wygaśnie.

W razie dodatkowych pytań proszę o ponowny kontakt.

Pozdrawiam serdecznie
Joanna Krawczyk
joanna.krawczyk@glossa.pl
Antonio w szkole języka polskiego
Antonio
Bruksela (Belgia)

Próbowałem uczyć się kilku języków online, ale szybko się zniechęcałem, bo albo kurs był za bardzo komunikacyjny, albo też za bardzo ‘tradycyjny’. Polskiego nie miałem możliwości uczyć się inaczej jak tylko online, więc bez przekonania, ale zarejestrowałem się na kurs na e-polish.eu. Ku mojemu zdziwieniu, tutaj po raz pierwszy spotykam się z kursem, gdzie metodzie komunikacyjnej towarzyszy rzetelny komentarz gramatyczny. Na początku kursu sięgałem do niego dość często, teraz przekonałem się że materiał jest tak fantastycznie przygotowany, iż jest to zbędne. Faktycznie uczę się teraz czysto komunikacyjnie!

more

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.