Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

Brak dostępu

maximus3009
2021-11-23
19:38
Brak dostępu
Witam wszystkich!
Wykupiłem Podręcznik nauczyciela 2, wprowadziłem kod, otrzymałem dostęp, ale nie mogę otworzyć dostęp do ćwiczeń Podręcznika "Kro po kroku 2" (n.p. 20209, 20208). Czy można coś z tym zrobić?
Z góry dziękuję za szyką odpowiedź.
Pozdrawiam wszystkich!
lektor.teresa
lektor.teresa
2021-11-24
10:43
Panie Maksymie,
ma Pan dostęp do ćwiczeń z podręcznika POLSKI krok po kroku 2 w ramach ważnego abonamentu. Bardzo proszę korzystać z nowego panelu lektora (https://www.youtube.com/playlist?list=PLFCSMqLFxxL63l5DD2LzXQJE89mk5Qap2). Można wyszukać dane ćwiczenie w zakładce Biblioteka lub skorzystać z lupki. Jeśli nadal będzie kłopot to proszę o wiadomość na maila: sylwia.ryczkowska-blasi@glossa.pl
Pozdrawiam,
Sylwia Ryczkowska-Blasi
jkrawczyk
2021-11-24
11:26
Dzień dobry,

dziękuję za kontakt w tej sprawie. Jeżeli pracuje Pan na starej wersji panelu lektora to być może jest to powód. Proszę przełączyć się na nową wersję i tam wyszukać ćwiczeń (aby to zrobić należy kliknąć w link w prawym dolnym rogu strony "Przejdź do nowej wersji"). Warto korzystać z nowego panelu, ponieważ stary nie jest już aktualizowany i za jakiś czas wygaśnie.

W razie dodatkowych pytań proszę o ponowny kontakt.

Pozdrawiam serdecznie
Joanna Krawczyk
joanna.krawczyk@glossa.pl
Nauka polskiego Rosa
Rosa
Barcelona (Hiszpania)

To rzeczywiście działa! Świetna jest także konwencja kursu - coraz bardziej wciągam się w akcję i zaprzyjaźniam z bohaterami, a przy okazji wydaje mi się, że coraz lepiej rozumiem i mówię po polsku. Mój nauczyciel polskiego także jest zaskoczony moimi postępami ;-)

more

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.