Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

Brak dostepu do wesji online

szymaszek1
2023-04-25
18:29
Brak dostepu do wesji online
Dzień dobry,
Mam problem związany z niemożliwością wydrukowania ćwiczeń. Po wprowadzeniu kodu dostepu (Czytaj krok po kroku, 1), przy próbie wydrukowania materiałów otrzymuję informację Brak dostępu. Przy ponownej próbie wprowadzenia kodu, informacja, którą otrzymuję to to, że kod został już wprowadzony... Sytuacja bez wyjścia... Proszę o pomoc.
Marlena Szymaszek
mgieniec
2023-04-26
08:58
Dzień dobry,

W przypadku serii "CZYTAJ krok po kroku", aktywowanie kodu z papierowej książki daje dostęp wyłącznie do nagrań. Są one dostępne po zalogowaniu w zakładce "Do pobrania".

Jeśli natomiast chciałaby Pani korzystać z e-coursebooków z serii "CZYTAJ", należy zakupić dany e-coursebook w naszym e-Sklepie: https://e-polish.eu/e-coursebooki-e-booki-polski-dla-obcokrajowcow

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam serdecznie
Magdalena Gieniec
magdalena.gieniec@glossa.pl
Satoshi w szkole języka polskiego
Satoshi
Nagasaki (Japonia)

Jestem zaskoczony możliwościami, jakie daje ten kurs. Uczyłem się przy pomocy programów komputerowych angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego i nie spodziewałbym się, iż powstanie program do nauki języka polskiego w wielu kwestiach przewyższający tamte programy. Choć uczę się dopiero od miesiąca jestem pewny, że wkrótce będę mówił po polsku!

more

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.