Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

Brak dostepu do wesji online

szymaszek1
2023-04-25
18:29
Brak dostepu do wesji online
Dzień dobry,
Mam problem związany z niemożliwością wydrukowania ćwiczeń. Po wprowadzeniu kodu dostepu (Czytaj krok po kroku, 1), przy próbie wydrukowania materiałów otrzymuję informację Brak dostępu. Przy ponownej próbie wprowadzenia kodu, informacja, którą otrzymuję to to, że kod został już wprowadzony... Sytuacja bez wyjścia... Proszę o pomoc.
Marlena Szymaszek
mgieniec
mgieniec
2023-04-26
08:58
Dzień dobry,

W przypadku serii "CZYTAJ krok po kroku", aktywowanie kodu z papierowej książki daje dostęp wyłącznie do nagrań. Są one dostępne po zalogowaniu w zakładce "Do pobrania".

Jeśli natomiast chciałaby Pani korzystać z e-coursebooków z serii "CZYTAJ", należy zakupić dany e-coursebook w naszym e-Sklepie: https://e-polish.eu/e-coursebooki-e-booki-polski-dla-obcokrajowcow

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam serdecznie
Magdalena Gieniec
magdalena.gieniec@glossa.pl
Antonio w szkole języka polskiego
Antonio
Bruksela (Belgia)

Próbowałem uczyć się kilku języków online, ale szybko się zniechęcałem, bo albo kurs był za bardzo komunikacyjny, albo też za bardzo ‘tradycyjny’. Polskiego nie miałem możliwości uczyć się inaczej jak tylko online, więc bez przekonania, ale zarejestrowałem się na kurs na e-polish.eu. Ku mojemu zdziwieniu, tutaj po raz pierwszy spotykam się z kursem, gdzie metodzie komunikacyjnej towarzyszy rzetelny komentarz gramatyczny. Na początku kursu sięgałem do niego dość często, teraz przekonałem się że materiał jest tak fantastycznie przygotowany, iż jest to zbędne. Faktycznie uczę się teraz czysto komunikacyjnie!

more

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.